fbpx Skip to content
A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Infuzja tlenowa - DermaOXY

zabieg infuzji tlenowej

Infuzja tlenowa – DermaOXY to jedna z najnowszych metod mających na celu odmładzanie skóry, redukcję zmarszczek i nawilżanie na poziomie komórkowym, która stanowi bezinwazyjną kosmetyczną alternatywę dla zabiegów z użyciem toksyny botulinowej lub mezoterapii. Ponadto infuzja tlenowa pozwala na utrzymanie włosów i skóry głowy w doskonałej kondycji. Infuzja tlenowa DermaOXY wykonywana w Klinice A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku polega na wtłaczaniu specjalnych preparatów do głębokich warstw skóry za pomocą czystego hiperbarycznego tlenu o odpowiednim stężeniu. Zabieg DermaOXY łączy w sobie dwie technologie – pierwszą z nich jest wprowadzanie w skórę za pomocą tlenu wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum, a drugą terapia czystym tlenem. Spektakularne efekty infuzja tlenowa zawdzięcza zastosowaniu skoncentrowanych składników aktywnych, takich jak: kwas hialuronowy w różnych stężeniach, wyciąg z jadu węża (tzw. pseudobotoks), witaminy, minerały i ekstrakty z alg. Ponieważ skóra nie wymaga żadnej ingerencji i rekonwalescencji, można wrócić do codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu. Zabieg jest bardzo popularny na całym świecie i chętnie stosowany przez gwiazdy, takie jak Madonna, Jennifer Lopez, Naomi Campbell czy Kate Perry.

Zalety zabiegu

Infuzja tlenowa zapewnia skórze witalność i młody wygląd. W przypadku młodych osób wykonanie zabiegu ma działanie prewencyjne, ponieważ zapobiega procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody i spadku napięcia skóry. U osób z dojrzałą skórą infuzja tlenowa stymuluje odnowę komórek, redukuje i niweluje efekty niekorzystnego upływu czasu, poprawiając kondycję skóry poprzez zmianę jej struktury, zwiększenie napięcia i elastyczności. Zabieg zapewnia głębokie nawilżenie i rozjaśnienie skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek, wygładzenie okolic oczu oraz podniesienie owalu twarzy. Infuzja tlenowa powoduje również zwiększenie wzrostu, siły i elastyczności włosów oraz przywrócenie bilansu wilgoci w skórze głowy, dzięki czemu włosy odzyskują naturalny blask i miękkość. Coraz więcej osób korzysta z tej rewolucyjnej metody ze względu na jej wysoką skuteczność i możliwość uzyskania natychmiastowych efektów dzięki zastosowaniu dużej ilości substancji aktywnych. Infuzja tlenowa jest polecana jako jednorazowy zabieg bankietowy wykonywany przed wielkim wyjściem lub uroczystością, ponieważ już po jednym zabiegu skóra staje się wygładzona, bardziej elastyczna i promienista.

Opis zabiegu

Zabieg infuzji tlenowej DermaOXY trwa około 1,5 godziny i jest całkowicie bezbolesny. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu pod ciśnieniem do głębokich warstw skóry. Czynność tę wykonuje się przy użyciu specjalnego aplikatora, dzięki czemu wtłaczany pod skórę tlen jest czysty i dobrej jakości. Transport tlenu do głębszych warstw skóry poprawia stan energetyczny komórek, intensyfikuje przemianę materii i przyspiesza procesy regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego powoduje natychmiastową poprawę w funkcjonowaniu skóry, gdyż nowopowstałe zdrowe komórki cechuje wyższy potencjał energetyczny. Produkty wykorzystywane podczas zabiegu mają odpowiednią gęstość i rozmiar cząsteczek, dlatego też substancje aktywne szybko przenikają do najgłębszych warstw skóry.

Częstotliwość zabiegów

Efekty infuzji tlenowej, takie jak: świeży wygląd, spłycenie zmarszczek i gładkość skóry są widoczne niemal od razu po zabiegu i utrzymują się przez około 2–4 tygodnie. Aby uzyskać bardziej trwałe rezultaty, należy wykonać serię 4–6 zabiegów w odstępach cotygodniowych. Wówczas efekty infuzji tlenowej utrzymują się nawet przez 6 miesięcy.

Przeciwwskazania

Infuzji tlenowej nie można wykonać w przypadku występowania stanów zapalnych skóry, bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych infekcji skóry, opryszczki i alergii skórnych. Przeciwwskazania do zabiegu stanowią również dermatozy i stany ropne trądziku w obrębie obszaru zabiegowego, a także przerwana ciągłość naskórka i uczulenie na składnik ampułki. Zabieg nie zostanie wykonany u osób z chorobami zatok, nieżytem nosa, zapaleniem spojówek czy też jęczmieniem. Z infuzji tlenowej nie mogą skorzystać kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Infuzja tlenowa DermaOXY w Klinice A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku wykonywana jest przez doświadczonych kosmetologów.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy. Ostateczną cenę ustala kosmetolog.

Twarz

Twarz - pakiet 5 zabiegów

Twarz, szyja

Twarz, szyja - pakiet 5 zabiegów

Twarz, szyja i dekolt

Twarz, szyja i dekolt - pakiet 5 zabiegów