fbpx

A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Białystok

Blog

„Wypełniacze” w naszej Klinice

Obok toksyny botulinowej wypełniacze są najpopularniejszym preparatem stosowanym w gabinetach medycyny estetycznej, gdyż dają szybkie i dość trwałe efekty.

czytaj artykuł
„Wypełniacze” w Naszej Klinice

Czy pamiętasz o szyi i dekolcie?

Zabiegi na szyję i dekolt są dość rzadką procedurą w gabinetach medycyny estetycznej. To błąd w strategii anti-aging. A czy Ty pamiętasz o szyi i dekolcie?

czytaj artykuł

Zabiegi a powrót do pracy

Masz ochotę coś zmienić w swoim wyglądzie, ale nie masz czasu na kilka dni przerwy w obowiązkach? Czy są zabiegi, po których od razu wrócisz do pracy?

czytaj artykuł
Zabiegi, po których od razu wrócisz do pracy

Remedium na rozszerzone pory

Rozszerzone pory są defektem estetycznym, nie schorzeniem. Wiele osób mierzy się z nim z różnym skutkiem. A jakie jest nasze remedium na ten problem?

czytaj artykuł
Rozszerzone pory (widoczne pory skóry)

Pożegnaj przebarwienia jesienią!

Przebarwienia najczęściej są niemiłą pamiątką po lecie. Czy można ich uniknąć? Jak je usunąć? Razem z Kliniką A&A przywitaj jesień, pożegnaj przebarwienia!

czytaj artykuł
Przebarwienia

Zgrzytanie zębami? Skończ z tym!

Zgrzytanie zębami to jeden z wielu objawów bruksizmu. Czas z tym skończyć! Medycyna estetyczna daje pacjentowi taką możliwość.

czytaj artykuł
Bruksizm (zgrzytanie zębami)

Zabiegi w seriach – to ważne?

Marzymy o zabiegu, który natychmiast cofnie czas i poprawi naszą skórę. Jednak w medycynie estetycznej większość procedur to zabiegi w seriach. Dlaczego?

czytaj artykuł
Zabiegi w seriach - dlaczego to ważne

Piękne spojrzenie – z nami się uda

Piękne spojrzenie zależy w dużym stopniu od stanu powiek. Nadmiar skóry psuje estetykę tej okolicy, może także istotnie ograniczać pole widzenia.

czytaj artykuł
Piękne spojrzenie - z nami się uda

Dłonie jak marzenie – na życzenie

Dłonie są wizytówką kobiety i mężczyzny, choć często ich pielęgnację traktujemy po macoszemu. Co robić, by mieć dłonie jak marzenie?

czytaj artykuł
Dłonie jak marzenie – na zyczenie

Co na pierwsze zmarszczki?

Prędzej czy później każdy z nas odkrywa pierwsze zmarszczki na swojej twarzy. Często właśnie wtedy zaczyna się przygoda pacjenta z medycyną estetyczną.

czytaj artykuł
Pierwsze zmarszczki - od czego zacząć

Wypełniacze a naturalność

Pacjent w gabinecie medycyny estetycznej chce uzyskać naturalny wygląd, a nie przerysowany i sztuczny. Jak zrobić to dobrze za pomocą wypełniaczy?

czytaj artykuł
wypelniacze–czy-osiągne-naturalny-wyglad

Nawilżenie na życzenie

Letnie upały i klimatyzacja przyczyniają się do wysuszenia naszej skóry. Dlatego tak istotne jest utrzymanie jej odpowiedniego nawilżenia. Jak to zrobić?

czytaj artykuł

Co z tym brzuchem?

Oponka na brzuchu jest zmorą nie tylko osób z nadwagą, ale często także prowadzących sportowy tryb życia. Czy znaleźliśmy już sposób, jak pozbyć się oponki?

czytaj artykuł
co-z-tym-brzuchem-jak-pozbyć-się-oponki

Przestań się czerwienić!

Rumień i popękane naczynka to bardzo powszechny problem wielu kobiet i mężczyzn. W Klinice A&A mamy na to swoje sposoby. Zatem przestań się czerwienić!

czytaj artykuł
przestan-sie-czerwienic-nasze-sposoby-na-rumien

Skąd uprzedzenia wobec botoksu?

Toksyna botulinowa jest najstarszym preparatem stosowanym w medycynie estetycznej i jednocześnie wywołującym najwięcej uprzedzeń wśród pacjentów. Dlaczego?

czytaj artykuł
Toksyna botulinowa - nadpotliwość

Różne głębokości skóry – zabiegi

Urządzenia wykorzystywane w medycynie anti-aging działają na różnych poziomach skóry, a łączenie procedur pozwala prowadzić kompleksowe terapie odmładzające.

czytaj artykuł
Zabiegi odmładzające skórę na różnej głębokości,

Zabiegi na wiosnę!

Wiosna to czas na zabiegi regenerujące skórę po zimie i przygotowujące ją na nadejście lata. Co na ten okres proponujemy w Klinice A&A?

czytaj artykuł
Jakie zabiegi polecamy na wiosnę?

Jakie są rodzaje laserów?

Laseroterapia przeżywa obecnie swój rozkwit. Różne są rodzaje laserów i nie jest łatwo je rozróżnić. Co oznaczają słowa „ablacyjny” czy „frakcyjny”?

czytaj artykuł

Powiększanie ust – czy warto?

Powiększanie ust czy raczej umiejętne modelowanie? Wydobycie piękna z tej części ciała wymaga wyczucia i jest pewnego rodzaju sztuką.

czytaj artykuł
Powiększanie ust - czy warto

Depilacja laserowa – czy działa?

Depilacja laserowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Ale czy to działa naprawdę? Jaki laser wybrać?

czytaj artykuł

Wlewy dożylne – kontrowersje

W ostatnim miesiącu rozgorzała dyskusja na temat zasadności podawania kroplówek w lecznictwie pozaszpitalnym. O co tak naprawdę ten hałas?

czytaj artykuł
Kroplówki - czy warto

Zlikwiduj podwójny podbródek!

Podwójny podbródek to problem nie tylko osób z nadwagą, ale często przypadłość zaburzająca proporcje twarzy u całkiem szczupłych osób. Jak go zlikwidować?

czytaj artykuł

Osocze a fibryna – różnice

Zabiegi z osoczem i fibryną bogatopłytkową należą do popularnych procedur autologicznych. Na czym polegają różnice między nimi?

czytaj artykuł
Osocze bogatopłytkowe

Co na trudno gojące się rany?

Trudno gojące się rany stanowią spory problem dla wielu pacjentów. Wśród terapii ran wyróżniają się metody oparte na preparatach autologicznych.

czytaj artykuł

Przeszczep tłuszczu – co to?

Przeszczep tłuszczu staje się coraz popularniejszą alternatywą dla innego rodzaju wypełniaczy i metod odmładzających tkanki. Na czym polega ten zabieg?

czytaj artykuł
Lipotransfer (lipofilling, przeszczep tłuszczu)

Usuń brodawki wirusowe!

Jak pozbyć się brodawek wirusowych? Na szczęście w Klinice A&A zwykle wystarcza jednorazowy zabieg wykonany laserem CO2 lub plazmą medyczną.

czytaj artykuł
Brodawki wirusowe (kurzajki)

Nowe zastosowania botoksu

Toksyna botulinowa jest najstarszym preparatem stosowanym w medycynie estetycznej. Mimo tego pojawiają się wciąż nowe wskazania do zabiegów z jej użyciem.

czytaj artykuł

Do czego służy laser CO2?

Laser CO2 należy do podstawowych urządzeń stosowanych w medycynie estetycznej. Wszechstronny, precyzyjny, dający konkretne efekty zabiegowe – to jego atuty.

czytaj artykuł

Peelingi dobre na wszystko?

Jesień to początek sezonu na peelingi chemiczne. Dzięki nim możemy osiągnąć efekty estetyczne albo terapeutyczne - peelingi są dobre niemal na wszystko.

czytaj artykuł
Peelingi chemiczne (peelingi medyczne)

Na pomoc męskim problemom

Zabiegi stosowane w ramach urologii estetycznej poprawiają wygląd męskich narządów płciowych. Estetyczny wygląd okolic intymnych podnosi samoocenę mężczyzny.

czytaj artykuł

Sposoby na popękane naczynka

Popękane naczynka są utrapieniem wielu pacjentów zgłaszających się do naszej Kliniki. Usuwamy je metodami dobieranymi zależnie od rodzaju zmian naczyniowych.

czytaj artykuł

Powiedz „bye” włókniakom!

Włókniaki to łagodne zmiany skórne, które często są usuwane w Klinice A&A. Zabiegi wykonujemy za pomocą certyfikowanych urządzeń medycznych.

czytaj artykuł

Gdy owal twarzy opada…

Gdy owal twarzy opada, to znak, że czas na zabiegi liftingujące. Różnorodność dostępnych procedur umożliwia zastosowanie najwłaściwszej dla danego pacjenta.

czytaj artykuł
Nici liftingujące

COVID-19 a wypadanie włosów

Wzmożone wypadanie włosów po przebyciu COVID-19 jest dość częstym problemem. Ważne, by jak najszybciej zacząć przeciwdziałać temu zjawisku.

czytaj artykuł
Zabieg d'Arsonval z infuzją tlenową

Skuteczne modelowanie sylwetki

Medycyna estetyczna przychodzi z pomocą osobom chcącym modelować sylwetkę. Jakie metody są zatem dobre na wyszczuplanie?

czytaj artykuł
Jak skutecznie modelować sylwetkę

Wylecz grzybicę paznokci!

Grzybica paznokci dotąd wiązała się z długotrwałą terapią, która nie zawsze kończyła się sukcesem. Na szczęście obecnie są nowe rozwiązania.

czytaj artykuł
Jak wyleczyć grzybicę paznokci?

Pożegnaj blizny potrądzikowe!

Blizny potrądzikowe są częstą niechcianą pamiątką po trądziku pospolitym. Medycyna estetyczna na szczęście dysponuje metodami likwidującymi ten problem.

czytaj artykuł
Jak usunąć blizny potrądzikowe

Nie tylko odcisk boli…

Wszystko, co boli na stopie, jest określane przez pacjenta jako odcisk. Tymczasem nie zawsze mamy do czynienia z odciskami.

czytaj artykuł
Odcisk czy brodawka wirusowa

Jak zadbać o cerę dojrzałą?

Cera dojrzała wymaga większej troski i silnie działających zabiegów. Klinika A&A oferuje kompleksowy plan zabiegowy, dobrany do potrzeb pacjenta.

czytaj artykuł
Jak zadbać o cerę dojrzałą

Dlaczego botoks jest popularny?

Toksyna botulinowa to wciąż numer jeden wśród zabiegów medycyny estetycznej. Dlaczego tak się dzieje?

czytaj artykuł
Toksyna botulinowa - najpopularniejszy zabieg

Ginekologia estetyczna – zabiegi

Ginekologia estetyczna wzbudza coraz większe zainteresowanie pacjentek. W A&A szczególną popularnością cieszą się zabiegi poprawiające satysfakcję seksualną.

czytaj artykuł
ginekologia estetyczna

Co jest najlepsze pod oczy?

Okolica pod oczami to niezwykle delikatny obszar, którego korektę przeprowadza się zwykle kwasem hialuronowym. W A&A preferujemy jednak inne rozwiązania.

czytaj artykuł

Jak wykonuje się makijaż permanentny brwi?

Makijaż permanentny brwi jest coraz popularniejszym zabiegiem, który pozwala cieszyć się nieskazitelnym wyglądem przez cały czas.

czytaj artykuł

Sposoby na niechciane owłosienie

Nadmierne czy też niechciane owłosienie najskuteczniej usuwa laseroterapia. O trwałości i bezpieczeństwie tych zabiegów decyduje rodzaj i jakość lasera.

czytaj artykuł
Epilacja laserowa

Czy pozbędę się cellulitu?

Latem chętnie odsłaniamy ciało i wtedy bardziej zwracamy uwagę na cellulit, który nie dodaje nam urody. Jak skutecznie się go pozbyć?

czytaj artykuł

Nadpotliwość – co zrobić?

Wysokie letnie temperatury nasilają dyskomfort związany z nadpotliwością różnych okolic ciała. Na szczęście są sposoby, które eliminują ten problem.

czytaj artykuł
Toksyna botulinowa - nadpotliwość

W ramach strony internetowej wykorzystywane są pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz w celach analitycznych. Szczegóły znajdują się w Polityce cookies.