fbpx

A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Białystok

Blog

Podwójny podbródek – jak go zlikwidować?

Podwójny podbródek to problem nie tylko osób z nadwagą, ale często przypadłość zaburzająca proporcje twarzy u całkiem szczupłych osób. Jak go zlikwidować?

czytaj artykuł
Lipoliza iniekcyjna

Jaka jest różnica między osoczem a fibryną bogatopłytkową?

Zabiegi z osoczem i fibryną bogatopłytkową należą do popularnych procedur autologicznych. Na czym polegają różnice między nimi?

czytaj artykuł
Osocze bogatopłytkowe

Trudno gojące się rany – czy można zrobić coś więcej?

Trudno gojące się rany stanowią spory problem dla wielu pacjentów. Wśród terapii ran wyróżniają się metody oparte na preparatach autologicznych.

czytaj artykuł

Przeszczep tłuszczu – o co w tym chodzi?

Przeszczep tłuszczu staje się coraz popularniejszą alternatywą dla innego rodzaju wypełniaczy i metod odmładzających tkanki. Na czym polega ten zabieg?

czytaj artykuł
Lipotransfer

Jak pozbyć się brodawek wirusowych?

Jak pozbyć się brodawek wirusowych? Na szczęście w Klinice A&A zwykle wystarcza jednorazowy zabieg wykonany laserem CO2 lub plazmą medyczną.

czytaj artykuł
Brodawki wirusowe

Nowe zastosowania toksyny botulinowej

Toksyna botulinowa jest najstarszym preparatem stosowanym w medycynie estetycznej. Mimo tego pojawiają się wciąż nowe wskazania do zabiegów z jej użyciem.

czytaj artykuł

Do czego służy laser CO2?

Laser CO2 należy do podstawowych urządzeń stosowanych w medycynie estetycznej. Wszechstronny, precyzyjny, dający konkretne efekty zabiegowe – to jego atuty.

czytaj artykuł

Peelingi dobre na wszystko?

Jesień to początek sezonu na peelingi medyczne. Dzięki nim możemy osiągnąć efekty estetyczne albo terapeutyczne - peelingi są dobre niemal na wszystko.

czytaj artykuł
Peelingi medyczne

Na pomoc męskim problemom

Zabiegi stosowane w ramach urologii estetycznej poprawiają wygląd męskich narządów płciowych. Estetyczny wygląd okolic intymnych podnosi samoocenę mężczyzny.

czytaj artykuł

Sposoby na popękane naczynka – który wybrać

Popękane naczynka są utrapieniem wielu pacjentów zgłaszających się do naszej Kliniki. Usuwamy je metodami dobieranymi zależnie od rodzaju zmian naczyniowych.

czytaj artykuł

Żegnamy włókniaki i inne zmiany skórne

Włókniaki to łagodne zmiany skórne, które często są usuwane w Klinice A&A. Zabiegi wykonujemy za pomocą certyfikowanych urządzeń medycznych.

czytaj artykuł
Plazma medyczna

Gdy owal twarzy opada…

Gdy owal twarzy opada, to znak, że czas na zabiegi liftingujące. Różnorodność dostępnych procedur umożliwia zastosowanie najwłaściwszej dla danego pacjenta.

czytaj artykuł
Nici liftingujące

Wypadanie włosów po przebyciu COVID-19 – co można zrobić?

Wzmożone wypadanie włosów po przebyciu COVID-19 jest dość częstym problemem. Ważne, by jak najszybciej zacząć przeciwdziałać temu zjawisku.

czytaj artykuł
Zabieg d'Arsonval z infuzją tlenową

Kroplówki – czy warto?

Jednym z popularniejszych zabiegów w Klinice A&A są kroplówki. Skąd bierze się popularność wlewów dożylnych?

czytaj artykuł
Kroplówki - czy warto

Jak skutecznie modelować sylwetkę?

Medycyna estetyczna przychodzi z pomocą osobom chcącym modelować sylwetkę. Jakie metody są zatem dobre na wyszczuplanie?

czytaj artykuł
Jak skutecznie modelować sylwetkę

Jak wyleczyć grzybicę paznokci?

Grzybica paznokci dotąd wiązała się z długotrwałą terapią, która nie zawsze kończyła się sukcesem. Na szczęście obecnie są nowe rozwiązania.

czytaj artykuł
Jak wyleczyć grzybicę paznokci?

Jak zlikwidować blizny potrądzikowe?

Blizny potrądzikowe są częstą niechcianą pamiątką po trądziku pospolitym. Medycyna estetyczna na szczęście dysponuje metodami likwidującymi ten problem.

czytaj artykuł
Jak usunąć blizny potrądzikowe

Czy to odcisk tak boli na stopie?

Wszystko, co boli na stopie, jest określane przez pacjenta jako odcisk. Tymczasem nie zawsze mamy do czynienia z odciskami.

czytaj artykuł
Odcisk czy brodawka wirusowa

Jak zadbać o cerę dojrzałą?

Cera dojrzała wymaga większej troski i silnie działających zabiegów. Klinika A&A oferuje kompleksowy plan zabiegowy, dobrany do potrzeb pacjenta.

czytaj artykuł
Jak zadbać o cerę dojrzałą

Dlaczego botoks jest najpopularniejszym zabiegiem medycyny estetycznej?

Toksyna botulinowa to wciąż numer jeden wśród zabiegów medycyny estetycznej. Dlaczego tak się dzieje?

czytaj artykuł
Toksyna botulinowa - najpopularniejszy zabieg

Jakie są najczęstsze zabiegi ginekologii estetycznej?

Ginekologia estetyczna wzbudza coraz większe zainteresowanie pacjentek. W A&A szczególną popularnością cieszą się zabiegi poprawiające satysfakcję seksualną.

czytaj artykuł
ginekologia estetyczna

Co jest najlepsze pod oczy i dlaczego nie jest to kwas hialuronowy?

Okolica pod oczami to niezwykle delikatny obszar, którego korektę przeprowadza się zwykle kwasem hialuronowym. W A&A preferujemy jednak inne rozwiązania.

czytaj artykuł

Jak wykonuje się makijaż permanentny brwi?

Makijaż permanentny brwi jest coraz popularniejszym zabiegiem, który pozwala cieszyć się nieskazitelnym wyglądem przez cały czas.

czytaj artykuł
Makijaż permanentny brwi

W jaki sposób pozbyć się niechcianego owłosienia?

Nadmierne czy też niechciane owłosienie najskuteczniej usuwa laseroterapia. O trwałości i bezpieczeństwie tych zabiegów decyduje rodzaj i jakość lasera.

czytaj artykuł

Czy można pozbyć się cellulitu?

Latem chętnie odsłaniamy ciało i wtedy bardziej zwracamy uwagę na cellulit, który nie dodaje nam urody. Jak skutecznie się go pozbyć?

czytaj artykuł

Jak rozwiązać problem nadpotliwości?

Wysokie letnie temperatury nasilają dyskomfort związany z nadpotliwością różnych okolic ciała. Na szczęście są sposoby, które eliminują ten problem.

czytaj artykuł
Toksyna botulinowa - nadpotliwość

W ramach strony internetowej wykorzystywane są pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz w celach analitycznych. Szczegóły znajdują się w Polityce cookies.