fbpx

Klinika A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku

Klinika A&A

Klinika A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku.

Klinika A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia powstała po to, aby pomóc ci wydobyć i podkreślić twoje naturalne piękno.

Sophia Loren, słynna, a do tego niezwykle piękna włoska aktorka, powiedziała kiedyś, że „Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach”. Nasze zewnętrzne piękno ma początek w naszym wnętrzu, ale czasem trzeba je też umiejętnie oszlifować. Aby diament ujawnił całe swoje piękno, musi zostać poddany odpowiedniej obróbce. Wówczas oszlifowany diament staje się brylantem, przykuwając uwagę swoim blaskiem.

Wierzymy, że każdy z nas jest diamentem, a dzięki pomocy specjalistów w Klinice A&A – lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów – może stać się także pięknym i pełnym blasku brylantem.

Znamy wszystkie sposoby,  żeby cofnąć czas.

Klinika A&A to miejsce gdzie znajdziesz szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Spośród nich wybierzemy te, które pomogą ci zrealizować twoje cele i marzenia w jak najbardziej optymalny i odpowiedni dla ciebie sposób. Na pierwszym miejscu stawiamy twoje potrzeby i dążenia.  Dlatego też stanowią one dla nas drogowskaz podczas naszej wspólnej podróży w drodze do piękna. Chcemy towarzyszyć ci w niej na każdym kroku.  Pragniemy czuwać nad odpowiednim przebiegiem zabiegów zarówno na twarz, jak i na ciało. W Klinice A&A możesz opóźnić efekty starzenia, poprawić niedoskonałości natury i mankamenty sylwetki. Możesz także zrelaksować się podczas dowolnego zabiegu kosmetycznego.

To Twoje miejsce!

Tutaj narodzisz się na nowo jako kobieta, żona, matka, siostra, córka czy przyjaciółka. Tutaj narodzisz się na nowo jako mężczyzna, mąż, ojciec, brat, syn czy przyjaciel. Niezależnie od tego, ile masz lat i czym się zajmujesz na co dzień – Klinika A&A to miejsce właśnie dla ciebie. To strefa twojego piękna, twojej kobiecej lub męskiej siły. To miejsce, w którym z diamentu zamienisz się w brylant i zaczniesz jaśnieć swoim niepowtarzalnym i wyjątkowym blaskiem.

Serdecznie zapraszamy,

Nasz zespół

Opinie

star star star star star

Najlepsza klinika w mieście, Panie doktor przemiłe z doświadczeniem, pełen profesjonalizm, sama klinika bardzo wysoki standard, miałam usuwane znamiona na twarzy, szybko i bezboleśnie, a efekt świetny. Obsługa na recepcji przemiła i pyszna kawa 🙂 Polecam 🙂

opinie Google
star star star star star

Jestem pod wielkim wrażeniem, mam już 65 lat i odważnie oddaję się w ręce Pani dr Szymańskiej i Borysiewicz. Bardzo profesjonalna drużyna, czysto, sterylnie…pięknie. Szeroki wachlarz zabiegów: od usuwania brodawek, przez laseroterapię, zabiegi igłowe do przeszczepu tłuszczu. Z chęcią tam wracam. Kawa i rozmowa z Paniami z recepcji – najlepsza w Białymstoku.
Bardzo dziękuję za wspaniałe podejście i opiekę!

opinie Google
star star star star star

Klinika wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, już na samym wejściu zostałam przywitana cieplo przez Panią z recepcji. Moja wizyta odbyła się punktualnie. Miałam wykonywaną toksynę na migrenę. Cały czas była przy mnie przemiła asystentka Justyna, wspierała dobrym słowem, dodawała odwagi, a Pani doktor skrupulatnie informowała o ruchach jakie będzie wykonywała w trakcie zabiegu. Podejście personelu do pacjenta było w moim przypadku na najwyższym poziomie, czułam się zaopiekowana. Z chęcią wracam na kolejne zabiegi do Kliniki A&A.

opinie Google
star star star star star

Wszystkim potencjalnym pacjentom Kliniki mówię – TAK!
Pani doktor Borysiewicz zajęła się moimi bliznami – wykonywała mi zabiegi laseroterapii. Jeżeli macie jakiekolwiek obawy, pytania to pani doktor swoim profesjonalizmem i wiedzą odpowie precyzyjnie na każde. Jej cierpliwość i dobra energia sprawia, że chce się tam wracać. Efekty zauważyłem po pierwszym zabiegu.
CZYSTOŚĆ MIEJSCA 10/10
WYSTRÓJ KLINIKI 10/10
PODEJŚCIE DO PACJENTA 10/10
Pozdrawiam cały zespół.

opinie Google
star star star star star

Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej w Białymstoku!!!
Miła atmosfera, dbałość o każdy detal. Czułem się zaopiekowany, bezpieczny i dobrze poinformowany. Plan zabiegowy opracowany po wnikliwej konsultacji – bezbłędny. Dr Szymańska – wspaniala. Efekty po zabiegach biostymulatorami i kwasem hialuronowym u mnie zauważalne ale naturalne. Uwielbiam tu wracać. Klinika zdecydowanie wyróżnia się na mapie Białegostoku. Świetny wystrój, lokalizacja, a także kawka. Bardzo serdecznie polecam A&A!!! 😀

opinie Google
star star star star star

Dziewczyny! Nie idźcie, a biegnijcie na powiększanie ust do Doktor Szymańskiej. Efekt bardzo naturalny, coś czego od dawna potrzebowałam.

opinie Google

W ramach strony internetowej wykorzystywane są pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz w celach analitycznych. Szczegóły znajdują się w Polityce cookies.