A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Zabieg wzmacniający płytkę paznokci

Rozdwajające się, łamliwe i zniszczone paznokcie Rozdwajające się, łamliwe i zniszczone paznokcie to najczęstsze problemy spowodowane działaniem szkodliwych czynników oraz zbyt częstym używaniem lakierów i zmywaczy do paznokci, które powodują szybsze wysuszanie paznokci i uszkadzają ich płytkę. Podczas zabiegu wzmacniającego płytkę paznokci stosuje się preparaty Gel Break amerykańskiej marki OPI. Firma stawia na niepowtarzalność produktów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości i standardów bezpieczeństwa. Produkty OPI są dostępne w ponad 100 krajach. Twórcą i kreatorem kolorów lakierów OPI jest Suzi Weiss Fischmann nazywana „Pierwszą Damą lakierów do paznokci”, która oprócz regularnych kolekcji stworzyła również zestawy lakierów na potrzeby wielkich produkcji filmowych Disneya oraz największych światowych firm z okazji ich jubileuszy (50-lecie Forda Mustanga, 125. rocznica powstania Coca-Coli).

Zalety zabiegu

Gel Break to trójfazowy system regeneracji paznokci, który w krótkim czasie przywraca im zdrowy wygląd. Zawiera unikatową kombinację witamin i minerałów mających na celu wzmocnienie paznokci i likwidację drobnych uszkodzeń. Zabieg pozwala uzyskać spektakularne efekty w przypadku paznokci zniszczonych przez długotrwałe noszenie stylizacji żelowej, akrylowej, tipsów lub lakieru hybrydowego. Paznokcie przestają się łamać, kruszyć i rozdwajać; można je łatwo i szybko zapuścić. Gel Break nadaje paznokciom zdrowy wygląd i sprawia, że są błyszczące i optycznie grubsze.

Wyróżnienia i nagrody

Trójfazowy system do pielęgnacji paznokci firmy OPI otrzymał nagrodę w konkursie Innowacja Les Nouvelles Esthetiques organizowanym przez profesjonalny magazyn LNE poświęcony nowoczesnej kosmetologii i profilaktyki anti-aging. Nagroda ta stanowi specjalne wyróżnienie podczas 34. Kongresu i Targów LNE dla produktów, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju w branży beauty & healthy aging w Polsce. Gel Break OPI zwyciężył również w plebiscycie magazynu Glamour Glammies w kategorii „Najlepszy produkt do manikiuru i pedikiuru” przeprowadzonym w 2017 roku.

Opis zabiegu

Na paznokcie nakłada się jeden po drugim trzy preparaty: najpierw Gel Break Serum (baza ze specjalnymi pigmentami, które niwelują przebarwienia), następnie Gel Break Color (delikatny kolor dopasowany do karnacji), a na koniec Gel Break Protector (preparat ochronny zapewniający najwyższy stopień połysku).

Częstotliwość zabiegów

Optymalne efekty można uzyskać, korzystając z serii 8–10 zabiegów w cotygodniowych odstępach.

Przeciwwskazania

Zabieg wzmacniający płytkę paznokci nie może zostać wykonany, jeśli są one bardzo osłabione. Inne przeciwwskazania to wszelkiego rodzaju choroby paznokci (grzybica, drożdżyca, zanokcica i onycholiza, czyli oddzielanie się płytki paznokciowej) oraz stany ropne, zapalne i alergiczne dłoni. Po zdjęciu z paznokci akrylu, żelu lub lakieru hybrydowego należy odczekać minimum 2 tygodnie, zanim będzie można skorzystać z zabiegu.

Zabieg wzmacniający płytkę paznokci w Klinice A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku wykonywany jest przez doświadczonych kosmetologów.

Umów się na konsultację

Cennik zabiegów

Poniższy cennik ma charakter poglądowy. Ostateczną cenę ustala kosmetolog.

Manicure biologiczny

Manicure klasyczny

Manicure męski

Manicure japoński

Manicure winylowy

Manicure winylowy z przedłużeniem żelowym

Manicure winylowy z uzupełnieniem żelu

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy francuski

Manicure hybrydowy baby boomer

Manicure hybrydowy z przedłużeniem żelowym

Manicure hybrydowy z uzupełnieniem żelu

Zdobienie cyrkoniami Swarovskiego - 1 cyrkonia

Usunięcie hybrydy

Usunięcie żelu

Lakierowanie hybrydowe

Lakierowanie winylowe

Rekonstrukcja paznokcia ręki

Zabieg wzmacniający płytkę paznokci rąk

Zabieg regenerujący na dłonie

Finansowanie

 

mediraty logo

 

?

  Skontaktuj się z nami   

ul. A. Mickiewicza 7 lok. 10

tel. 694 735 555

?
Korzystaj z usług A&A z MediRaty