fbpx

A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Białystok

Nasza klinika

Klinika A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku

Znamy wszystkie sposoby, żeby cofnąć czas.

A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku jest Kliniką, w której zabiegi wykonywane są przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej. Stosujemy nowoczesne procedury, kładąc szczególny nacisk na jakość naszej pracy, naturalne rezultaty zabiegów i zadowolenie Pacjentów. Wśród problemów, którymi się zajmujemy, są między innymi zmarszczki (w tym kurze łapki), cienie pod oczami, bruzdy nosowo-wargowe, przebarwienia, podwójny podbródek, utrata owalu twarzy, ale też chociażby uprzykrzająca życie migrena czy bruksizm. Wśród bogatej oferty zabiegowej znajdziesz kwas hialuronowy (w tym powiększanie ust i korektę nosa kwasem hialuronowym), mezoterapię igłową, usuwanie tłuszczu (lipolizę iniekcyjną i liposukcję strzykawkową), nici PDO, HIFU, RF mikroigłową i wiele, wiele innych. Efekt dobrze dobranych i zrealizowanych zabiegów medycyny estetycznej to dobry wygląd niezależnie od wieku. Naszym celem jest być Kliniką medycyny estetycznej, w której Twoje piękno rozkwitnie w całej swej pełni.

Sophia Loren, słynna, a do tego niezwykle piękna włoska aktorka, powiedziała kiedyś, że „Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach”. Nasze zewnętrzne piękno ma początek w naszym wnętrzu, ale czasem trzeba je też umiejętnie oszlifować. Aby diament ujawnił całe swoje piękno, musi zostać poddany odpowiedniej obróbce. Wówczas oszlifowany diament staje się brylantem, przykuwając uwagę swoim blaskiem.

Wierzymy, że każdy z nas jest diamentem, a dzięki pomocy specjalistów – lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów – może stać się także brylantem. Klinika A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku powstała po to, aby pomóc ci wydobyć i podkreślić twoje naturalne piękno.

W naszej Klinice znajdziesz szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, spośród których wybierzemy te, które pomogą ci zrealizować twoje cele i marzenia w jak najbardziej optymalny i odpowiedni dla ciebie sposób. Ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy twoje potrzeby i dążenia, stanowią one dla nas drogowskaz podczas naszej wspólnej podróży w drodze do piękna. Chcemy towarzyszyć ci w niej na każdym kroku, a także czuwać nad odpowiednim przebiegiem zabiegów zarówno na twarz, jak i na ciało. W Klinice A&A możesz nie tylko opóźnić efekty starzenia, poprawić niedoskonałości natury i mankamenty sylwetki, ale też zrelaksować się podczas dowolnego zabiegu kosmetycznego.

Tutaj narodzisz się na nowo jako kobieta, żona, matka, siostra, córka czy przyjaciółka. Tutaj narodzisz się na nowo jako mężczyzna, mąż, ojciec, brat, syn czy przyjaciel. Niezależnie od tego, ile masz lat i czym się zajmujesz na co dzień – Klinika A&A to miejsce właśnie dla ciebie. To strefa twojego piękna, twojej kobiecej lub męskiej siły. To miejsce, w którym z diamentu zamienisz się w brylant i zaczniesz jaśnieć swoim niepowtarzalnym i wyjątkowym blaskiem.

Serdecznie zapraszamy,

Nasz zespół

W ramach strony internetowej wykorzystywane są pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz w celach analitycznych. Szczegóły znajdują się w Polityce cookies.