A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Zabieg regenerujący na dłonie

Zabieg regenerujący na dłonie to zabieg dla kobiet i mężczyzn, których dłonie często są narażone na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, mróz, słońce czy detergenty. To doskonałe rozwiązanie dla dłoni wymagających zastrzyku substancji odżywczych i relaksu. Częsty kontakt z wodą powoduje usunięcie płaszcza hydrolipidowego, który jest naturalną ochroną przed czynnikami zewnętrznymi, w tym także grzybami i bakteriami. Dodatkowo w skórze rąk znajduje się wiele gruczołów potowych – są one odpowiedzialne za szybką utratę wody powodującą napięcie i wysuszenie skóry oraz powstanie bolesnych pęknięć. Zabieg regenerujący na dłonie opracowany przez kosmetologów z Kliniki A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku polecany jest osobom z szorstką, przesuszoną i popękaną skórą, pierwszymi oznakami starzenia lub kruchymi, łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami.

Zalety zabiegu

Zabieg regenerujący na dłonie dogłębnie nawilża i wygładza skórę, zwiększa jej elastyczność, a także łagodzi podrażnienia. Zmiękczenie i natłuszczenie naskórka sprawia, że dłonie są miękkie, gładkie i dobrze odżywione. Efektem zabiegu jest silna regeneracja dłoni, dzięki czemu są zdrowe, zadbane i bardziej odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Opis zabiegu

Pierwsza faza zabiegu regenerującego polega na wykonaniu masażu peelingującego, który ma na celu oczyszczenie i usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz przygotowanie skóry do optymalnego wchłaniania substancji czynnych. W drugiej fazie nakłada się na dłonie serum witaminowe, a następnie odżywczo-regenerującą maskę bogatą w substancje aktywne. Lepszą wchłanialność maski zapewnia okluzja wytworzona poprzez nałożenie folii, rękawic frotte i rękawic termicznych. Wytworzone ciepło zapewnia przyjemne doznania i zwiększa wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach, jednocześnie poprawiając krążenie. W trzeciej, ostatniej już, fazie zabiegu, wykonuje się masaż, podczas którego wmasowuje się w dłonie preparat nawilżająco-ochronny.

Częstotliwość zabiegów

W celu uzyskania optymalnych efektów należy wykonać serię 8–10 zabiegów w cotygodniowych odstępach.

Przeciwwskazania

Wykonanie zabiegu wykluczają bakteryjne, wirusowe i grzybicze infekcje skóry oraz stany ropne, zapalne i alergiczne w obrębie dłoni. Zabieg nie odbędzie się również w przypadku występowania grzybicy, drożdżycy, pęknięć naskórka między palcami, niezagojonych ran i świeżych blizn.

Zabieg regenerujący na dłonie w Klinice A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku wykonywany jest przez doświadczonych kosmetologów.

Umów się na konsultację

Cennik zabiegów

Poniższy cennik ma charakter poglądowy. Ostateczną cenę ustala kosmetolog.

Zabieg regenerujący na dłonie

Finansowanie

 

mediraty logo

 

?

  Skontaktuj się z nami   

ul. A. Mickiewicza 7 lok. 10

tel. 694 735 555

?
Korzystaj z usług A&A z MediRaty