A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Zabieg regenerujący na dłonie

Zabieg regenerujący na dłonie to zabieg dla kobiet i mężczyzn, których dłonie często są narażone na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, mróz, słońce czy detergenty. To doskonałe rozwiązanie dla dłoni wymagających zastrzyku substancji odżywczych i relaksu. Częsty kontakt z wodą powoduje usunięcie płaszcza hydrolipidowego, który jest naturalną ochroną przed czynnikami zewnętrznymi, w tym także grzybami i bakteriami. Dodatkowo w skórze rąk znajduje się wiele gruczołów potowych – są one odpowiedzialne za szybką utratę wody powodującą napięcie i wysuszenie skóry oraz powstanie bolesnych pęknięć. Zabieg regenerujący na dłonie opracowany przez kosmetologów z Kliniki A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku polecany jest osobom z szorstką, przesuszoną i popękaną skórą, pierwszymi oznakami starzenia lub kruchymi, łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami.

Zalety zabiegu

Zabieg regenerujący na dłonie dogłębnie nawilża i wygładza skórę, zwiększa jej elastyczność, a także łagodzi podrażnienia. Zmiękczenie i natłuszczenie naskórka sprawia, że dłonie są miękkie, gładkie i dobrze odżywione. Efektem zabiegu jest silna regeneracja dłoni, dzięki czemu są zdrowe, zadbane i bardziej odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Opis zabiegu

Pierwsza faza zabiegu regenerującego polega na wykonaniu masażu peelingującego, który ma na celu oczyszczenie i usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz przygotowanie skóry do optymalnego wchłaniania substancji czynnych. W drugiej fazie nakłada się na dłonie serum witaminowe, a następnie odżywczo-regenerującą maskę bogatą w substancje aktywne. Lepszą wchłanialność maski zapewnia okluzja wytworzona poprzez nałożenie folii, rękawic frotte i rękawic termicznych. Wytworzone ciepło zapewnia przyjemne doznania i zwiększa wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach, jednocześnie poprawiając krążenie. W trzeciej, ostatniej już, fazie zabiegu, wykonuje się masaż, podczas którego wmasowuje się w dłonie preparat nawilżająco-ochronny.

Częstotliwość zabiegów

W celu uzyskania optymalnych efektów należy wykonać serię 8–10 zabiegów w cotygodniowych odstępach.

Przeciwwskazania

Wykonanie zabiegu wykluczają bakteryjne, wirusowe i grzybicze infekcje skóry oraz stany ropne, zapalne i alergiczne w obrębie stóp. Zabieg nie odbędzie się również w przypadku występowania grzybicy, drożdżycy, pęknięć naskórka między palcami, niezagojonych ran i świeżych blizn.

Zabieg regenerujący na dłonie w Klinice A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku wykonywany jest przez doświadczonych kosmetologów.

Umów się na konsultację

Cennik zabiegów

Poniższy cennik ma charakter poglądowy. Ostateczną cenę ustala kosmetolog.

Manicure biologiczny

Manicure klasyczny

Manicure męski

Manicure japoński

Manicure winylowy

Manicure winylowy z przedłużeniem żelowym

Manicure winylowy z uzupełnieniem żelu

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy francuski

Manicure hybrydowy baby boomer

Manicure hybrydowy z przedłużeniem żelowym

Manicure hybrydowy z uzupełnieniem żelu

Zdobienie cyrkoniami Swarovskiego - 1 cyrkonia

Usunięcie hybrydy

Usunięcie żelu

Lakierowanie hybrydowe

Lakierowanie winylowe

Rekonstrukcja paznokcia ręki

Zabieg wzmacniający płytkę paznokci rąk

Zabieg regenerujący na dłonie

Finansowanie

 

mediraty logo

 

?

  Skontaktuj się z nami   

ul. A. Mickiewicza 7 lok. 10

tel. 694 735 555

?
Korzystaj z usług A&A z MediRaty