fbpx

A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Białystok

Organizacja pracy Kliniki w stanie epidemii SARS-CoV-2

ORGANIZACJA PRACY KLINIKI A&A MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA
W OKRESIE STANU EPIDEMII W ZWIĄZKU Z ZAKAŻENIAMI SARS-COV-2

Informujemy, że:

  • przyjmowanie Klientów/Pacjentów w Klinice odbywa się zgodnie z Procedurą „Organizacja pracy Kliniki w okresie stanu epidemii w związku z zakażeniami SARS-CoV-2” (1) opartą na wytycznych Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego (2) oraz zaleceniach Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL (3);
  • w Klinice może przebywać jednocześnie czterech Klientów/Pacjentów;
  • instrukcja postępowania dla Klienta/Pacjenta jest przedstawiana przez pracownika Kliniki bezpośrednio po wejściu.

 

  1. Pełny tekst Procedury „Organizacja pracy Kliniki w okresie stanu epidemii w związku z zakażeniami SARS-CoV-2” dostępny jest w recepcji Kliniki.
  2. Wytyczne dla gabinetów świadczących usługi kosmetyczne i estetyczne w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce, wydane przez Ministerstwo Rozwoju z Głównym Inspektoratem Sanitarnym z dn. 13.05.2020 (https://www.gov.pl/web/rozwoj/salony-kosmetyczne).
  3. Zalecenia dotyczące ponownego bezpiecznego otwarcia gabinetów medycyny estetycznej w warunkach pandemii COVID-19 (stan na 30 kwietnia 2020 r.), wydane przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL.

W ramach strony internetowej wykorzystywane są pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz w celach analitycznych. Szczegóły znajdują się w Polityce cookies.