fbpx

Klinika A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku

Wzmocnienie orgazmu

A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku jest Kliniką, w której rozwiązuje się problem zaburzeń przeżywania satysfakcji seksualnej u kobiet (zaburzenia popędu seksualnego, zaburzenia przeżywania orgazmu, mała intensywność orgazmu, osłabienie popędu seksualnego, pogorszenie ukrwienia i napięcia tkanek pochwy, ból podczas stosunku)

Zaburzenia przeżywania satysfakcji seksualnej u kobiet ostatnio z dużym sukcesem są leczone w gabinetach ginekologicznych.

Seksualność jest niezwykle ważnym elementem naszego życia. Problemy występujące w tej sferze rzutują na postrzeganie siebie i samoakceptację, mają ogromny wpływ na jakość relacji partnerskich.
Nauka rozróżnia kilka rodzajów dysfunkcji seksualnych u kobiet. Do zaburzeń tych należą:
– zaburzenia zainteresowania seksem, zaburzenia pożądania – trwały brak zainteresowania seksem, brak odczuwania pożądania podczas aktywności seksualnej;
– zaburzenia pobudzenia seksualnego – uporczywa niezdolność do osiągania pobudzenia;
– zaburzenia orgazmu (czyli przeżywania satysfakcji seksualnej) – brak, opóźnienie lub mała intensywność orgazmu pomimo znacznego pobudzenia seksualnego;
– dyspaurenia – ból podczas stosunku lub po nim;
– pochwica – trudności z penetracją pochwy, nadmierne zaciskanie mięśni, lęk, unikanie.

Wymienione zaburzenia powinny być diagnozowane i leczone zarówno przez ginekologów, jak też seksuologów, psychologów, czasem psychiatrów. Jednak część rozwiązań proponuje także ginekologia estetyczna, którą zajmują się lekarze medycyny estetycznej, niekoniecznie posiadający specjalizację z ginekologii. Mowa jest tu o zabiegach wpływających na jakość przeżywanych doznań seksualnych, uwrażliwiających kobiece strefy intymne na bodźce seksualne i poprawiających zdolność odczuwania orgazmu.
Istnieją dwa rodzajów orgazmu – łechtaczkowy i pochwowy. Odczuwanie orgazmu jest kwestią bardzo indywidualną. Może być odczuwane jako doznanie gwałtowne i intensywne, ale może też przyjąć formę łagodniejszą, bardziej rozciągniętą w czasie. Trudno porównywać te doznania u różnych osób. Dla wielu kobiet do osiągnięcia satysfakcji seksualnej nie jest bezwzględnie konieczne doświadczenie szczytowania. Więcej znaczy bliskość i jakość relacji z partnerem. Niemniej jednak naturalnym pragnieniem jest zdolność do przeżywania pełni doznań seksualnych. Pod pojęciem anorgazmii rozumiemy brak umiejętności osiągania orgazmu pomimo odczuwanego podniecenia seksualnego. Szacuje się, że nawet 20-40 procent kobiet może borykać się z tym problemem, a około 10-15 procent nigdy nie doświadczyło orgazmu.

Jakie czynniki zwiększają ryzyko wystąpienia zaburzeń przeżywania satysfakcji seksualnej?

 • zaburzenia hormonalne, metaboliczne lub neurologiczne;
 • starzenie się organizmu, menopauza;
 • zmiany anatomiczne związane z przebytą ciążą i porodem;
 • inne problemy zdrowotne (m. in. depresja, zaburzenia lękowe, choroba nowotworowa, zaburzenia w oddawania moczu i kału; przewlekłe zespoły bólowe);
 • zły stan zdrowia narządu rodnego;
 • przemęczenie i stres;
 • przyjmowane leki (np. leki przeciwdepresyjne, przeciwpadaczkowe);
 • nadużywanie substancji psychoaktywnych;
 • problemy w relacji z partnerem;
 • doświadczenie przemocy seksualnej;
 • negatywne doświadczenia własnej seksualności, niska samoocena w tym zakresie, błędne przekonania i obawy.

W jaki sposób można pozbyć się zaburzeń przeżywania orgazmu?

Zaburzenia przeżywania orgazmu w ginekologii estetycznej są niwelowane za pomocą iniekcji w obrębie ciał jamistych łechtaczki i w punkcie G, znajdującym się na przedniej ścianie pochwy (około 5 cm od wejścia do pochwy). Znacząco poprawia się nawilżenie i ukrwienie tych okolic oraz zwiększa się ilość zakończeń nerwowych. W efekcie uzyskujemy wzrost doznań seksualnych, poprawę komfortu współżycia i pewności siebie. Ponad 90% pacjentek ocenia efekty tych zabiegów niezwykle pozytywnie.

W Klinice A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku stosuje się następujące zabiegi:

 • fibryna bogatopłytkowa w ginekologii estetycznej (zwiększenie orgazmu i poprawa kobiecego libido fibryną);
 • kwas hialuronowy w ginekologii estetycznej (powiększenie punktu G i łechtaczki kwasem HA);
 • osocze bogatopłytkowe w ginekologii estetycznej (uwrażliwienie łechtaczki i punktu G osoczem).
wzmocnienie-orgazmu

Opinie

star star star star star

Dziewczyny! Nie idźcie, a biegnijcie na powiększanie ust do Doktor Szymańskiej. Efekt bardzo naturalny, coś czego od dawna potrzebowałam.

opinie Google
star star star star star

Polecam Klinikę. Miałam wypełniane bruzdy nosowo-wargowe i zmarszczki marionetki. Jestem zachwycona! Wszystko przebiegało w miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie. Pani doktor krok po kroku mówiła co będzie robiła, a po jasno przekazała zalecenia pozabiegowe. Świetna współpraca pomiędzy lekarzem, a asystentką. Obie zadbały o komfort i spokój – dość mocno się bałam. Twarz wygląda lepiej niż się spodziewałam. Za moim przykładem do kliniki poszła moja koleżanka z pracy na modelowanie policzków. Po zabiegu wygląda dużo lepiej, młodziej i promiennie. Sama też zdecyduje się na ten sam zabieg. Każdemu polecam doktor Szymańską! 

opinie Google
star star star star star

Najlepsza klinika w mieście, Panie doktor przemiłe z doświadczeniem, pełen profesjonalizm, sama klinika bardzo wysoki standard. Miałam usuwane znamiona na twarzy, szybko i bezboleśnie, a efekt świetny. Obsługa na recepcji przemiła i pyszna kawa 🙂 Polecam 🙂

opinie Google
star star star star star

Doktor Agnieszka Borysiewicz jest lekarzem o bardzo wysokich kwalifikacjach i empatii, która zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Mimo, że jestem trudnym pacjentem (chciałem po prostu przyjść dostać kwalifikację i przy kolejnej wizycie wykonać zabieg, więc nie chciałem rozmawiać o szczegółach), nalegała, aby bliżej przyjrzeć się mojemu problemowi. Przedstawiła mi szczegółowy plan działania i była wobec mnie bardzo cierpliwa. Zrobiłem liposukcję strzykawkową. Sam zabieg został wykonany bardzo sprawnie. O tej klinice mogę powiedzieć same dobre rzeczy i na pewno będę do niej wracać.

opinie Google
star star star star star

Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej w Białymstoku!!!
Miła atmosfera, dbałość o każdy detal. Czułem się zaopiekowany, bezpieczny i dobrze poinformowany. Plan zabiegowy opracowany po wnikliwej konsultacji – bezbłędny. Dr Szymańska – wspaniała. Efekty po zabiegach biostymulatorami i kwasem hialuronowym u mnie zauważalne, ale naturalne. Uwielbiam tu wracać. Klinika zdecydowanie wyróżnia się na mapie Białegostoku. Świetny wystrój, lokalizacja, a także kawka. Bardzo serdecznie polecam A&A!!! 😀

 

opinie Google
star star star star star

Wspaniała klinika! Zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie, Pani Doktor Szymańska przemiła! Na pewno jeszcze tam wrócę.

opinie Google
star star star star star

Wszystkim potencjalnym pacjentom Kliniki mówię – TAK!
Pani doktor Borysiewicz zajęła się moimi bliznami – wykonywała mi zabiegi laseroterapii. Jeżeli macie jakiekolwiek obawy, pytania to pani doktor swoim profesjonalizmem i wiedzą odpowie precyzyjnie na każde. Jej cierpliwość i dobra energia sprawia, że chce się tam wracać. Efekty zauważyłem po pierwszym zabiegu.
CZYSTOŚĆ MIEJSCA 10/10
WYSTRÓJ KLINIKI 10/10
PODEJŚCIE DO PACJENTA 10/10
Pozdrawiam cały zespół.

opinie Google

W ramach strony internetowej wykorzystywane są pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz w celach analitycznych. Szczegóły znajdują się w Polityce cookies.