fbpx

Klinika A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku

Wzmocnienie orgazmu

A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku jest Kliniką, w której rozwiązuje się problem zaburzeń przeżywania satysfakcji seksualnej u kobiet (zaburzenia popędu seksualnego, zaburzenia przeżywania orgazmu, mała intensywność orgazmu, osłabienie popędu seksualnego, pogorszenie ukrwienia i napięcia tkanek pochwy, ból podczas stosunku)

Zaburzenia przeżywania satysfakcji seksualnej u kobiet ostatnio z dużym sukcesem są leczone w gabinetach ginekologicznych.

Seksualność jest niezwykle ważnym elementem naszego życia. Problemy występujące w tej sferze rzutują na postrzeganie siebie i samoakceptację, mają ogromny wpływ na jakość relacji partnerskich.
Nauka rozróżnia kilka rodzajów dysfunkcji seksualnych u kobiet. Do zaburzeń tych należą:
– zaburzenia zainteresowania seksem, zaburzenia pożądania – trwały brak zainteresowania seksem, brak odczuwania pożądania podczas aktywności seksualnej;
– zaburzenia pobudzenia seksualnego – uporczywa niezdolność do osiągania pobudzenia;
– zaburzenia orgazmu (czyli przeżywania satysfakcji seksualnej) – brak, opóźnienie lub mała intensywność orgazmu pomimo znacznego pobudzenia seksualnego;
– dyspaurenia – ból podczas stosunku lub po nim;
– pochwica – trudności z penetracją pochwy, nadmierne zaciskanie mięśni, lęk, unikanie.

Wymienione zaburzenia powinny być diagnozowane i leczone zarówno przez ginekologów, jak też seksuologów, psychologów, czasem psychiatrów. Jednak część rozwiązań proponuje także ginekologia estetyczna, którą zajmują się lekarze medycyny estetycznej, niekoniecznie posiadający specjalizację z ginekologii. Mowa jest tu o zabiegach wpływających na jakość przeżywanych doznań seksualnych, uwrażliwiających kobiece strefy intymne na bodźce seksualne i poprawiających zdolność odczuwania orgazmu.
Istnieją dwa rodzajów orgazmu – łechtaczkowy i pochwowy. Odczuwanie orgazmu jest kwestią bardzo indywidualną. Może być odczuwane jako doznanie gwałtowne i intensywne, ale może też przyjąć formę łagodniejszą, bardziej rozciągniętą w czasie. Trudno porównywać te doznania u różnych osób. Dla wielu kobiet do osiągnięcia satysfakcji seksualnej nie jest bezwzględnie konieczne doświadczenie szczytowania. Więcej znaczy bliskość i jakość relacji z partnerem. Niemniej jednak naturalnym pragnieniem jest zdolność do przeżywania pełni doznań seksualnych. Pod pojęciem anorgazmii rozumiemy brak umiejętności osiągania orgazmu pomimo odczuwanego podniecenia seksualnego. Szacuje się, że nawet 20-40 procent kobiet może borykać się z tym problemem, a około 10-15 procent nigdy nie doświadczyło orgazmu.

Jakie czynniki zwiększają ryzyko wystąpienia zaburzeń przeżywania satysfakcji seksualnej?

 • zaburzenia hormonalne, metaboliczne lub neurologiczne;
 • starzenie się organizmu, menopauza;
 • zmiany anatomiczne związane z przebytą ciążą i porodem;
 • inne problemy zdrowotne (m. in. depresja, zaburzenia lękowe, choroba nowotworowa, zaburzenia w oddawania moczu i kału; przewlekłe zespoły bólowe);
 • zły stan zdrowia narządu rodnego;
 • przemęczenie i stres;
 • przyjmowane leki (np. leki przeciwdepresyjne, przeciwpadaczkowe);
 • nadużywanie substancji psychoaktywnych;
 • problemy w relacji z partnerem;
 • doświadczenie przemocy seksualnej;
 • negatywne doświadczenia własnej seksualności, niska samoocena w tym zakresie, błędne przekonania i obawy.

W jaki sposób można pozbyć się zaburzeń przeżywania orgazmu?

Zaburzenia przeżywania orgazmu w ginekologii estetycznej są niwelowane za pomocą iniekcji w obrębie ciał jamistych łechtaczki i w punkcie G, znajdującym się na przedniej ścianie pochwy (około 5 cm od wejścia do pochwy). Znacząco poprawia się nawilżenie i ukrwienie tych okolic oraz zwiększa się ilość zakończeń nerwowych. W efekcie uzyskujemy wzrost doznań seksualnych, poprawę komfortu współżycia i pewności siebie. Ponad 90% pacjentek ocenia efekty tych zabiegów niezwykle pozytywnie.

W Klinice A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku stosuje się następujące zabiegi:

 • fibryna bogatopłytkowa w ginekologii estetycznej (zwiększenie orgazmu i poprawa kobiecego libido fibryną);
 • kwas hialuronowy w ginekologii estetycznej (powiększenie punktu G i łechtaczki kwasem HA);
 • osocze bogatopłytkowe w ginekologii estetycznej (uwrażliwienie łechtaczki i punktu G osoczem).
wzmocnienie-orgazmu

Opinie

star star star star star

Najlepsza klinika w mieście, Panie doktor przemiłe z doświadczeniem, pełen profesjonalizm, sama klinika bardzo wysoki standard, miałam usuwane znamiona na twarzy, szybko i bezboleśnie, a efekt świetny. Obsługa na recepcji przemiła i pyszna kawa 🙂 Polecam 🙂

opinie Google
star star star star star

Jestem pod wielkim wrażeniem, mam już 65 lat i odważnie oddaję się w ręce Pani dr Szymańskiej i Borysiewicz. Bardzo profesjonalna drużyna, czysto, sterylnie…pięknie. Szeroki wachlarz zabiegów: od usuwania brodawek, przez laseroterapię, zabiegi igłowe do przeszczepu tłuszczu. Z chęcią tam wracam. Kawa i rozmowa z Paniami z recepcji – najlepsza w Białymstoku.
Bardzo dziękuję za wspaniałe podejście i opiekę!

opinie Google
star star star star star

Klinika wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, już na samym wejściu zostałam przywitana cieplo przez Panią z recepcji. Moja wizyta odbyła się punktualnie. Miałam wykonywaną toksynę na migrenę. Cały czas była przy mnie przemiła asystentka Justyna, wspierała dobrym słowem, dodawała odwagi, a Pani doktor skrupulatnie informowała o ruchach jakie będzie wykonywała w trakcie zabiegu. Podejście personelu do pacjenta było w moim przypadku na najwyższym poziomie, czułam się zaopiekowana. Z chęcią wracam na kolejne zabiegi do Kliniki A&A.

opinie Google
star star star star star

Wszystkim potencjalnym pacjentom Kliniki mówię – TAK!
Pani doktor Borysiewicz zajęła się moimi bliznami – wykonywała mi zabiegi laseroterapii. Jeżeli macie jakiekolwiek obawy, pytania to pani doktor swoim profesjonalizmem i wiedzą odpowie precyzyjnie na każde. Jej cierpliwość i dobra energia sprawia, że chce się tam wracać. Efekty zauważyłem po pierwszym zabiegu.
CZYSTOŚĆ MIEJSCA 10/10
WYSTRÓJ KLINIKI 10/10
PODEJŚCIE DO PACJENTA 10/10
Pozdrawiam cały zespół.

opinie Google
star star star star star

Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej w Białymstoku!!!
Miła atmosfera, dbałość o każdy detal. Czułem się zaopiekowany, bezpieczny i dobrze poinformowany. Plan zabiegowy opracowany po wnikliwej konsultacji – bezbłędny. Dr Szymańska – wspaniala. Efekty po zabiegach biostymulatorami i kwasem hialuronowym u mnie zauważalne ale naturalne. Uwielbiam tu wracać. Klinika zdecydowanie wyróżnia się na mapie Białegostoku. Świetny wystrój, lokalizacja, a także kawka. Bardzo serdecznie polecam A&A!!! 😀

opinie Google
star star star star star

Dziewczyny! Nie idźcie, a biegnijcie na powiększanie ust do Doktor Szymańskiej. Efekt bardzo naturalny, coś czego od dawna potrzebowałam.

opinie Google

W ramach strony internetowej wykorzystywane są pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz w celach analitycznych. Szczegóły znajdują się w Polityce cookies.