fbpx

Klinika A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku

Wybielanie okolic intymnych

A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku jest Kliniką, w której rozwiązuje się problem przebarwień w miejscach intymnych (brązowe plamy w okolicach intymnych, ciemne plamy w miejscach intymnych, ciemna skóra okolic intymnych, przebarwienia okolicy odbytu, przebarwienia na wargach sromowych, przebarwienia na jądrach, ciemne jądra, ciemny odbyt, ciemne narządy płciowe, ciemna skóra wokół odbytu, przebarwienia w okolicy krocza, przebarwienia okolicy moszny, przebarwienia szpary pośladkowej).

Przebarwienia okolic intymnych to problem, z którym z powodzeniem radzi sobie laser CO2. Przy okazji uzyskujemy także odmłodzenie skóry.

Przebarwienia w okolicach intymnych to często spotykany problem, dlatego też coraz bardziej popularne staje się ich rozjaśnianie. Za ciemniejszy kolor w tych miejscach odpowiada nagromadzenie barwnika skóry, czyli melaniny. U kobiet zazwyczaj ciemniejsze są okolice warg sromowych i odbytu, ale intensywniejsze zabarwienie mogą też przybrać pachy i otoczki brodawek sutkowych. Mężczyźni skarżą się na ciemniejszą skórę w okolicy moszny i odbytu. Intensywność przebarwień zależy od różnych czynników – uwarunkowań genetycznych, wieku i gospodarki hormonalnej, u pań ponadto wpływ mają przebyte ciąże i porody. Skórę w miejscach intymnych cechuje wysoka gęstość receptorów wrażliwych na hormony płciowe – ich brak lub obniżony poziom decyduje o niekorzystnych zmianach w tych okolicach. Poziom hormonów płciowych, które są odpowiedzialne za stan skóry w miejscach intymnych, zmniejszają takie czynniki, jak: starzenie się organizmu, środki antykoncepcyjne, niewłaściwe nawyki czy też stres. Proces starzenia i związany z nim stres oksydacyjny znacząco obniża poziom hormonów. Na pogłębienie się przebarwień może wpływać również nadmierne opalanie się na słońcu lub w solarium.
Niezależnie od przyczyn, ciemniejsza skóra w okolicach intymnych bywa dla wielu osób krępującym problemem, który powoduje dyskomfort i obniża samoocenę. Wstyd z powodu wyglądu zewnętrznych narządów płciowych przekłada się na spadek libido, co w konsekwencji prowadzi do utraty radości i satysfakcji z życia intymnego. Zażenowanie wyglądem okolic intymnych często staje się przyczyną unikania kontaktów seksualnych i rezygnacji ze współżycia, co może rodzić frustrację również u partnera. Współczesna ginekologia estetyczna i urologia estetyczna przychodzą z pomocą osobom, które skarżą się na przebarwienia okolic intymnych – skórę w tych miejscach można skutecznie rozjaśnić za pomocą laseroterapii lub peelingów chemicznych. Dzięki nim możliwe jest odzyskanie komfortu psychicznego, poprawa samooceny i jakości życia seksualnego.

Jakie czynniki zwiększają ryzyko wystąpienia przebarwień okolic intymnych?

  • uwarunkowania genetyczne;
  • proces starzenia;
  • ciemniejszy fototyp skóry (według skali Fitzpatricka);
  • nadmierna ekspozycja na słońce;
  • zbyt intensywne korzystanie z solarium;
  • antykoncepcja hormonalna;
  • leki hormonalne;
  • przebyte ciąże i porody.

W jaki sposób można pozbyć się przebarwień okolic intymnych?

W Klinice A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku stosuje się następujące zabiegi:

  • laseroterapia (CO2) – wybielanie okolic intymnych w ginekologii estetycznej (wybielanie miejsc intymnych laserem, laserowe wybielanie sromu);
  • laseroterapia (CO2) – wybielanie okolic intymnych w urologii estetycznej (laser CO2 na przebarwienia w miejscach intymnych, wybielanie moszny laserem CO2).
wybielanie-okolic-intymnych

Opinie

star star star star star

Najlepsza klinika w mieście, Panie doktor przemiłe z doświadczeniem, pełen profesjonalizm, sama klinika bardzo wysoki standard, miałam usuwane znamiona na twarzy, szybko i bezboleśnie, a efekt świetny. Obsługa na recepcji przemiła i pyszna kawa 🙂 Polecam 🙂

opinie Google
star star star star star

Jestem pod wielkim wrażeniem, mam już 65 lat i odważnie oddaję się w ręce Pani dr Szymańskiej i Borysiewicz. Bardzo profesjonalna drużyna, czysto, sterylnie…pięknie. Szeroki wachlarz zabiegów: od usuwania brodawek, przez laseroterapię, zabiegi igłowe do przeszczepu tłuszczu. Z chęcią tam wracam. Kawa i rozmowa z Paniami z recepcji – najlepsza w Białymstoku.
Bardzo dziękuję za wspaniałe podejście i opiekę!

opinie Google
star star star star star

Klinika wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, już na samym wejściu zostałam przywitana cieplo przez Panią z recepcji. Moja wizyta odbyła się punktualnie. Miałam wykonywaną toksynę na migrenę. Cały czas była przy mnie przemiła asystentka Justyna, wspierała dobrym słowem, dodawała odwagi, a Pani doktor skrupulatnie informowała o ruchach jakie będzie wykonywała w trakcie zabiegu. Podejście personelu do pacjenta było w moim przypadku na najwyższym poziomie, czułam się zaopiekowana. Z chęcią wracam na kolejne zabiegi do Kliniki A&A.

opinie Google
star star star star star

Wszystkim potencjalnym pacjentom Kliniki mówię – TAK!
Pani doktor Borysiewicz zajęła się moimi bliznami – wykonywała mi zabiegi laseroterapii. Jeżeli macie jakiekolwiek obawy, pytania to pani doktor swoim profesjonalizmem i wiedzą odpowie precyzyjnie na każde. Jej cierpliwość i dobra energia sprawia, że chce się tam wracać. Efekty zauważyłem po pierwszym zabiegu.
CZYSTOŚĆ MIEJSCA 10/10
WYSTRÓJ KLINIKI 10/10
PODEJŚCIE DO PACJENTA 10/10
Pozdrawiam cały zespół.

opinie Google
star star star star star

Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej w Białymstoku!!!
Miła atmosfera, dbałość o każdy detal. Czułem się zaopiekowany, bezpieczny i dobrze poinformowany. Plan zabiegowy opracowany po wnikliwej konsultacji – bezbłędny. Dr Szymańska – wspaniala. Efekty po zabiegach biostymulatorami i kwasem hialuronowym u mnie zauważalne ale naturalne. Uwielbiam tu wracać. Klinika zdecydowanie wyróżnia się na mapie Białegostoku. Świetny wystrój, lokalizacja, a także kawka. Bardzo serdecznie polecam A&A!!! 😀

opinie Google
star star star star star

Dziewczyny! Nie idźcie, a biegnijcie na powiększanie ust do Doktor Szymańskiej. Efekt bardzo naturalny, coś czego od dawna potrzebowałam.

opinie Google

W ramach strony internetowej wykorzystywane są pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz w celach analitycznych. Szczegóły znajdują się w Polityce cookies.