fbpx

Klinika A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku

Poprawa erekcji

A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku jest Kliniką, w której rozwiązuje się problem  zaburzeń erekcji (problem z erekcją, słaba jakość wzwodów, mała intensywność orgazmów, zaburzenia funkcji seksualnych po operacjach prostaty, osłabienie doznań seksualnych podczas stosunku).

Zaburzenia erekcji to dość powszechny problem mężczyzn, zwłaszcza po 40. roku życia. W ostatnich latach pojawiły się nowe sposoby jego rozwiązania.

Zgodnie z definicją zaburzenia erekcji (zaburzenia wzwodu) to niezdolność do uzyskania lub / i utrzymania wzwodu niezbędnego do osiągnięcia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Zdolność do osiągania wzwodu niezwykle mocno wpływa na samoocenę mężczyzn i jest powszechnie uważana za wykładnik zdrowia i ogólnej sprawności fizycznej mężczyzny. Problem z zaburzeniami erekcji występuje u 5 proc. mężczyzn po 35. roku życia i z każdą kolejną dekadą życia rośnie o kolejne 10 proc. Niestety, tylko część pacjentów szuka rozwiązania problemu u lekarza.
Zanim rozpocznie się leczenie, należy poszukiwać przyczyny zaburzeń erekcji. Często są one pierwszym objawem choroby ogólnoustrojowej, którą obecnie można efektywnie leczyć. Na prawidłową funkcję męskich narządów płciowych wpływa wiele zmiennych, w tym psychika, układ nerwowy, hormonalny i sercowo-naczyniowy.

Jakie czynniki zwiększają ryzyko wystąpienia zaburzeń erekcji?

 • andropauza, choroby tarczycy i inne zaburzenia hormonalne;
 • cukrzyca;
 • miażdżyca;
 • choroba wieńcowa;
 • nadciśnienie tętnicze;
 • niewydolność nerek;
 • niewydolność wątroby;
 • stwardnienie rozsiane;
 • przebyty udar mózgu;
 • choroby gruczołu krokowego;
 • nadużywanie alkoholu;
 • przyjmowanie narkotyków;
 • palenie papierosów;
 • otyłość;
 • stosowanie niektórych leków, m. in. blokerów receptorów beta, leków przeciwdepresyjnych, antagonistów receptora H2, niesteroidowych leków przeciwzapalnych, hormonów, analogów GnRH, antagonistów 5-alfa reduktazy (finasteryd), leków uspokajających;
 • ciężkie zaburzenia psychiczne;
 • depresja;
 • czynniki psychogenne (brak prywatności, wcześniejsze niepowodzenia w życiu seksualnym, przepracowanie, przemęczenie, stres, konflikty w związku).

Zaburzenia erekcji niejednokrotnie są pierwszym zwiastunem miażdżycy tętnic i cukrzycy. W populacji mężczyzn cierpiących na te choroby pojawiają się znacznie częściej niż w populacji ogólnej.

Jak można rozwiązać problem zaburzeń erekcji?

Jeżeli zaburzenia erekcji są incydentalne lub pojawiają się w następstwie łatwych do wytłumaczenia sytuacji (np. nadużycie alkoholu), nie wymagają leczenia. Natomiast, jeżeli problem utrzymuje się, a nawet narasta w czasie, niezbędna jest diagnostyka i terapia. Zaburzenia wzwodu nie są oddzielną jednostką chorobową. Stanowią raczej objaw, który może naprowadzić na rozpoznanie właściwego schorzenia. Obecnie uważa się, że około 80 proc. przypadków ma tło organiczne (a wśród przyczyn dominują choroby układu krążenia), zaś 20 proc. jest spowodowanych czynnikami psychogennymi. Kompleksowe leczenie zaburzeń erekcji opiera się zatem na współpracy różnych specjalistów – urologa, seksuologa, internisty, a także kardiologa. Obecnie coraz częściej pomóc mogą także metody zabiegowe bazujące na aktywacji naturalnych procesów regeneracyjnych organizmu.

Poza leczeniem choroby zasadniczej (np. nadciśnienia tętniczego czy cukrzycy) w leczeniu zaburzeń wzwodu stosuje się następujące metody:

 • farmakoterapia doustna (inhibitory fosfodiesterazy typu 5, np. sildenafil, tadalafil; inne leki dosustne, np. testosteron, trazodon);
 • farmakoterapia w postaci iniekcji do ciał jamistych penisa (prostaglandyna E1);
 • aparaty próżniowe;
 • psychoterapia;
 • leczenie chirurgiczne (protezowanie członka, udrożnianie naczyń prącia).

W Klinice A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku stosuje się następujące zabiegi:

 • fibryna bogatopłytkowa w urologii estetycznej (poprawa ukrwienia członka i regeneracja ciał jamistych fibryną);
 • osocze bogatopłytkowe w urologii estetycznej (zwiększenie jakości wzwodu, leczenie zaburzeń erekcji i  poprawa funkcji seksualnych osoczem);
 • toksyna botulinowa w urologii estetycznej (poprawa doznań seksualnych podczas stosunku po scrotoxie).
poprawa-erekcji

Opinie

star star star star star

Dziewczyny! Nie idźcie, a biegnijcie na powiększanie ust do Doktor Szymańskiej. Efekt bardzo naturalny, coś czego od dawna potrzebowałam.

opinie Google
star star star star star

Polecam Klinikę. Miałam wypełniane bruzdy nosowo-wargowe i zmarszczki marionetki. Jestem zachwycona! Wszystko przebiegało w miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie. Pani doktor krok po kroku mówiła co będzie robiła, a po jasno przekazała zalecenia pozabiegowe. Świetna współpraca pomiędzy lekarzem, a asystentką. Obie zadbały o komfort i spokój – dość mocno się bałam. Twarz wygląda lepiej niż się spodziewałam. Za moim przykładem do kliniki poszła moja koleżanka z pracy na modelowanie policzków. Po zabiegu wygląda dużo lepiej, młodziej i promiennie. Sama też zdecyduje się na ten sam zabieg. Każdemu polecam doktor Szymańską! 

opinie Google
star star star star star

Najlepsza klinika w mieście, Panie doktor przemiłe z doświadczeniem, pełen profesjonalizm, sama klinika bardzo wysoki standard. Miałam usuwane znamiona na twarzy, szybko i bezboleśnie, a efekt świetny. Obsługa na recepcji przemiła i pyszna kawa 🙂 Polecam 🙂

opinie Google
star star star star star

Doktor Agnieszka Borysiewicz jest lekarzem o bardzo wysokich kwalifikacjach i empatii, która zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Mimo, że jestem trudnym pacjentem (chciałem po prostu przyjść dostać kwalifikację i przy kolejnej wizycie wykonać zabieg, więc nie chciałem rozmawiać o szczegółach), nalegała, aby bliżej przyjrzeć się mojemu problemowi. Przedstawiła mi szczegółowy plan działania i była wobec mnie bardzo cierpliwa. Zrobiłem liposukcję strzykawkową. Sam zabieg został wykonany bardzo sprawnie. O tej klinice mogę powiedzieć same dobre rzeczy i na pewno będę do niej wracać.

opinie Google
star star star star star

Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej w Białymstoku!!!
Miła atmosfera, dbałość o każdy detal. Czułem się zaopiekowany, bezpieczny i dobrze poinformowany. Plan zabiegowy opracowany po wnikliwej konsultacji – bezbłędny. Dr Szymańska – wspaniała. Efekty po zabiegach biostymulatorami i kwasem hialuronowym u mnie zauważalne, ale naturalne. Uwielbiam tu wracać. Klinika zdecydowanie wyróżnia się na mapie Białegostoku. Świetny wystrój, lokalizacja, a także kawka. Bardzo serdecznie polecam A&A!!! 😀

 

opinie Google
star star star star star

Wspaniała klinika! Zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie, Pani Doktor Szymańska przemiła! Na pewno jeszcze tam wrócę.

opinie Google
star star star star star

Wszystkim potencjalnym pacjentom Kliniki mówię – TAK!
Pani doktor Borysiewicz zajęła się moimi bliznami – wykonywała mi zabiegi laseroterapii. Jeżeli macie jakiekolwiek obawy, pytania to pani doktor swoim profesjonalizmem i wiedzą odpowie precyzyjnie na każde. Jej cierpliwość i dobra energia sprawia, że chce się tam wracać. Efekty zauważyłem po pierwszym zabiegu.
CZYSTOŚĆ MIEJSCA 10/10
WYSTRÓJ KLINIKI 10/10
PODEJŚCIE DO PACJENTA 10/10
Pozdrawiam cały zespół.

opinie Google

W ramach strony internetowej wykorzystywane są pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz w celach analitycznych. Szczegóły znajdują się w Polityce cookies.