A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Zabieg regenerujący na stopy

Zabieg regenerujący na stopy jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn ze zrogowaciałym naskórkiem i szorstką, przesuszoną lub popękaną skórą na stopach. Przyczynia się do redukcji nadmiernego rogowacenia i pękania naskórka, a także koi i regeneruje stopy. Znajduje zastosowanie również u osób z nadmierną potliwością stóp, pomagając zlikwidować ten dokuczliwy problem. Ponadto skutecznie likwiduje uczucie ciężkości nóg i zmęczenia. Zabieg opracowany przez kosmetologów z Kliniki A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku ma na celu utrzymanie stóp w zdrowiu i dobrej kondycji.

Zalety zabiegu

Zabieg regenerujący na stopy to zabieg pielęgnacyjny, który dogłębnie nawilża i wygładza naskórek. Dzięki zmiękczeniu i natłuszczeniu naskórka stopy są miękkie, gładkie i dobrze odżywione. Efektem zabiegu jest silna regeneracja stóp, dzięki czemu są zdrowe, zadbane i wypoczęte.

Opis zabiegu

Pierwsza faza zabiegu regenerującego polega na wykonaniu masażu peelingującego, który ma na celu oczyszczenie i usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz przygotowanie skóry do optymalnego wchłaniania substancji czynnych. W drugiej fazie nakłada się na stopy serum witaminowe, a następnie odżywczo-regenerującą maskę bogatą w substancje aktywne. Lepszą wchłanialność maski zapewnia okluzja wytworzona poprzez nałożenie folii, skarpet frotte i butów termicznych. Wytworzone ciepło zapewnia przyjemne doznania i zwiększa wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach, jednocześnie poprawiając krążenie. W trzeciej, ostatniej już, fazie zabiegu, podczas którego wmasowuje się w stopy preparat nawilżająco-ochronny.

Częstotliwość zabiegów

W celu uzyskania optymalnych efektów należy wykonać serię 8–10 zabiegów w cotygodniowych odstępach.

Przeciwwskazania

Wykonanie zabiegu wykluczają bakteryjne, wirusowe i grzybicze infekcje skóry oraz stany ropne, zapalne i alergiczne w obrębie stóp. Zabieg nie odbędzie się również w przypadku występowania grzybicy, drożdżycy, pęknięć naskórka między palcami, niezagojonych ran i świeżych blizn.

Zabieg regenerujący na stopy w Klinice A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku wykonywany jest przez doświadczonych kosmetologów.

Umów się na konsultację

Cennik zabiegów

Poniższy cennik ma charakter poglądowy. Ostateczną cenę ustala kosmetolog.

Zabieg regenerujący na stopy

Finansowanie

 

mediraty logo

 

?

  Skontaktuj się z nami   

ul. A. Mickiewicza 7 lok. 10

tel. 694 735 555

?
Korzystaj z usług A&A z MediRaty