A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Zabieg regenerujący na stopy

Zabieg regenerujący na stopy jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn ze zrogowaciałym naskórkiem i szorstką, przesuszoną lub popękaną skórą na stopach. Przyczynia się do redukcji nadmiernego rogowacenia i pękania naskórka, a także koi i regeneruje stopy. Znajduje zastosowanie również u osób z nadmierną potliwością stóp, pomagając zlikwidować ten dokuczliwy problem. Ponadto skutecznie likwiduje uczucie ciężkości nóg i zmęczenia. Zabieg opracowany przez kosmetologów z Kliniki A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku ma na celu utrzymanie stóp w zdrowiu i dobrej kondycji.

Zalety zabiegu

Zabieg regenerujący na stopy to zabieg pielęgnacyjny, który dogłębnie nawilża i wygładza naskórek. Dzięki zmiękczeniu i natłuszczeniu naskórka stopy są miękkie, gładkie i dobrze odżywione. Efektem zabiegu jest silna regeneracja stóp, dzięki czemu są zdrowe, zadbane i wypoczęte.

Opis zabiegu

Pierwsza faza zabiegu regenerującego polega na wykonaniu masażu peelingującego, który ma na celu oczyszczenie i usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz przygotowanie skóry do optymalnego wchłaniania substancji czynnych. W drugiej fazie nakłada się na stopy serum witaminowe, a następnie odżywczo-regenerującą maskę bogatą w substancje aktywne. Lepszą wchłanialność maski zapewnia okluzja wytworzona poprzez nałożenie folii, skarpet frotte i butów termicznych. Wytworzone ciepło zapewnia przyjemne doznania i zwiększa wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach, jednocześnie poprawiając krążenie. W trzeciej, ostatniej już, fazie zabiegu, podczas którego wmasowuje się w stopy preparat nawilżająco-ochronny.

Częstotliwość zabiegów

W celu uzyskania optymalnych efektów należy wykonać serię 8–10 zabiegów w cotygodniowych odstępach.

Przeciwwskazania

Wykonanie zabiegu wykluczają bakteryjne, wirusowe i grzybicze infekcje skóry oraz stany ropne, zapalne i alergiczne w obrębie stóp. Zabieg nie odbędzie się również w przypadku występowania grzybicy, drożdżycy, pęknięć naskórka między palcami, niezagojonych ran i świeżych blizn.

Zabieg regenerujący na stopy w Klinice A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku wykonywany jest przez doświadczonych kosmetologów.

Umów się na konsultację

Cennik zabiegów

Poniższy cennik ma charakter poglądowy. Ostateczną cenę ustala kosmetolog.

Zabieg regenerujący na dłonie

Zabieg regenerujący na stopy

Finansowanie

 

mediraty logo

 

?

  Skontaktuj się z nami   

ul. A. Mickiewicza 7 lok. 10

tel. 694 735 555

?
Korzystaj z usług A&A z MediRaty