fbpx

Klinika A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku

Powiększanie pośladków

A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku jest Kliniką, w której wykonuje się zabieg powiększania pośladków.

Powiększanie pośladków to sposób na małe i obwisłe pośladki. Pośladki stanowią jedno z najważniejszych kryteriów atrakcyjności seksualnej. Dlatego odgrywają ważną rolę w życiu zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Różnice w wyglądzie pośladków u obu płci łatwo zobaczyć – kobiece pośladki są zwykle dość duże i wypukłe, męskie natomiast mają mniejszą objętość i małą ilość tkanki tłuszczowej. Kształt i wielkość pośladków zależy również od budowy kości miednicy, mięśni, ilości tłuszczu i kondycji skóry. O kształcie pośladków decyduje głównie mięsień pośladkowy wielki. Natomiast grubość i napięcie tego mięśnia wpływają na jędrność pośladków. Ilość tkanki tłuszczowej na pośladkach może różnić się w zależności od płci, pochodzenia etnicznego, predyspozycji genetycznych, nawyków żywieniowych i ruchowych. Na wygląd pośladków ma również wpływ kondycja skóry. Otóż wiotka i obwisła skóra obniża ich atrakcyjność w oczach płci przeciwnej. Kolejną przyczyną utraty jędrności pośladków są wahania wagi , to znaczy tycie lub nagła utrata kilogramów na skutek choroby lub odchudzania.

Jak często występują wskazania do wykonania zabiegu powiększania pośladków?

Małe, a także obwisłe pośladki zdarzają się częściej u osób starszych. Niezależnie od wieku problem ten pojawia się po znaczącej utracie masy ciała, a więc dotyczy wszystkich osób odchudzających się i po przebytej chorobie.

Jak wyglądają małe pośladki?

Ich objętość i kształt mają duże znaczenie dla przedstawicieli obu płci, a szczególnie dla kobiet. Niestety wraz z wiekiem pośladki tracą jędrność i elastyczność. U kobiet dodatkowo pojawia się cellulit. Małe pośladki są płaskie, ale także często obwisłe. W takiej sytuacji kobietom przeszkadza męska budowa ciała i brak atrakcyjnych krągłości. 

W jakich rodzajach problemu małych pośladków stosujemy zabieg powiększania pośladków?

Powiększanie pośladków wykonuje się, gdy ta część ciała jest mała, spłaszczona i stanowi źródło kompleksów pacjenta (najczęściej pacjentki). Innym wskazaniem do zabiegu jest utrata jędrności skóry, która powoduje opadanie pośladków. 

Przyczyny powstawania problemu małych pośladków:

Powiększanie pośladków to zabieg rozwiązujący problem małych i obwisłych pośladków, którego powstawanie  jest warunkowane przez różne czynniki ryzyka:

  • typ sylwetki – uwarunkowania genetyczne;
  • proces starzenia;
  • grawitacja;
  • brak aktywności fizycznej i siedzący tryb życia;
  • utrata dużej liczby kilogramów w krótkim czasie na skutek odchudzania się lub choroby;
  • niewłaściwa pielęgnacja skóry. 

Zapobieganie problemowi małych pośladków – jak opóźnić konieczność zabiegu powiększania pośladków?

Wielkość pośladków jest cechą determinowaną genetycznie, więc nie mamy na nią wpływu. Tymczasem jędrność pośladków zależy w dużej mierze od diety i rodzaju wykonywanych ćwiczeń. Żeby zaokrąglić i podnieść tę część ciała, można stosować odpowiednio dobrane ćwiczenia. Jednak często nawet ciężkie i wyczerpujące treningi nie przynoszą oczekiwanych efektów, powodując rosnącą frustrację. 

W jaki sposób można usunąć problem małych pośladków?

Powiększanie pośladków wykonuje się za pomocą przeszczepu tłuszczu. Lipotransfer to naturalna metoda z zakresu medycyny estetycznej wykorzystywana do podnoszenia i ujędrniania małych i obwisłych pośladków. Materiałem wykorzystywanym podczas zabiegu jest własna tkanka tłuszczowa pacjenta, którą pobiera się za pomocą kaniuli, najczęściej z okolic ud, brzucha lub bioder. Pobrany tłuszcz zostaje przygotowany do przeszczepu poprzez wyodrębnienie wartościowych komórek tłuszczowych. Kolejnym etapem jest wprowadzenie tkanki tłuszczowej pod skórę na pośladkach i nadanie im pożądanego kształtu. Rezultaty widoczne są od razu. 

Ryzyko nawrotu problemu małych pośladków po zabiegu powiększania pośladków:

Po zabiegu powiększania pośladków kształt pośladków nie zmienia się, o ile pacjent nie przybiera dużo na wadze lub znacząco nie chudnie. 

Polecane zabiegi powiększania pośladków:

  • lipotransfer.
powiekszanie-posladkow

Opinie

star star star star star

Najlepsza klinika w mieście, Panie doktor przemiłe z doświadczeniem, pełen profesjonalizm, sama klinika bardzo wysoki standard, miałam usuwane znamiona na twarzy, szybko i bezboleśnie, a efekt świetny. Obsługa na recepcji przemiła i pyszna kawa 🙂 Polecam 🙂

opinie Google
star star star star star

Jestem pod wielkim wrażeniem, mam już 65 lat i odważnie oddaję się w ręce Pani dr Szymańskiej i Borysiewicz. Bardzo profesjonalna drużyna, czysto, sterylnie…pięknie. Szeroki wachlarz zabiegów: od usuwania brodawek, przez laseroterapię, zabiegi igłowe do przeszczepu tłuszczu. Z chęcią tam wracam. Kawa i rozmowa z Paniami z recepcji – najlepsza w Białymstoku.
Bardzo dziękuję za wspaniałe podejście i opiekę!

opinie Google
star star star star star

Klinika wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, już na samym wejściu zostałam przywitana cieplo przez Panią z recepcji. Moja wizyta odbyła się punktualnie. Miałam wykonywaną toksynę na migrenę. Cały czas była przy mnie przemiła asystentka Justyna, wspierała dobrym słowem, dodawała odwagi, a Pani doktor skrupulatnie informowała o ruchach jakie będzie wykonywała w trakcie zabiegu. Podejście personelu do pacjenta było w moim przypadku na najwyższym poziomie, czułam się zaopiekowana. Z chęcią wracam na kolejne zabiegi do Kliniki A&A.

opinie Google
star star star star star

Wszystkim potencjalnym pacjentom Kliniki mówię – TAK!
Pani doktor Borysiewicz zajęła się moimi bliznami – wykonywała mi zabiegi laseroterapii. Jeżeli macie jakiekolwiek obawy, pytania to pani doktor swoim profesjonalizmem i wiedzą odpowie precyzyjnie na każde. Jej cierpliwość i dobra energia sprawia, że chce się tam wracać. Efekty zauważyłem po pierwszym zabiegu.
CZYSTOŚĆ MIEJSCA 10/10
WYSTRÓJ KLINIKI 10/10
PODEJŚCIE DO PACJENTA 10/10
Pozdrawiam cały zespół.

opinie Google
star star star star star

Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej w Białymstoku!!!
Miła atmosfera, dbałość o każdy detal. Czułem się zaopiekowany, bezpieczny i dobrze poinformowany. Plan zabiegowy opracowany po wnikliwej konsultacji – bezbłędny. Dr Szymańska – wspaniala. Efekty po zabiegach biostymulatorami i kwasem hialuronowym u mnie zauważalne ale naturalne. Uwielbiam tu wracać. Klinika zdecydowanie wyróżnia się na mapie Białegostoku. Świetny wystrój, lokalizacja, a także kawka. Bardzo serdecznie polecam A&A!!! 😀

opinie Google
star star star star star

Dziewczyny! Nie idźcie, a biegnijcie na powiększanie ust do Doktor Szymańskiej. Efekt bardzo naturalny, coś czego od dawna potrzebowałam.

opinie Google

W ramach strony internetowej wykorzystywane są pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz w celach analitycznych. Szczegóły znajdują się w Polityce cookies.