Klinika A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku

Powiększanie pośladków

A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku jest Kliniką, w której wykonuje się zabieg powiększania pośladków.

Powiększanie pośladków to sposób na małe i obwisłe pośladki. Pośladki stanowią jedno z najważniejszych kryteriów atrakcyjności seksualnej. Dlatego odgrywają ważną rolę w życiu zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Różnice w wyglądzie pośladków u obu płci łatwo zobaczyć – kobiece pośladki są zwykle dość duże i wypukłe, męskie natomiast mają mniejszą objętość i małą ilość tkanki tłuszczowej. Kształt i wielkość pośladków zależy również od budowy kości miednicy, mięśni, ilości tłuszczu i kondycji skóry. O kształcie pośladków decyduje głównie mięsień pośladkowy wielki. Natomiast grubość i napięcie tego mięśnia wpływają na jędrność pośladków. Ilość tkanki tłuszczowej na pośladkach może różnić się w zależności od płci, pochodzenia etnicznego, predyspozycji genetycznych, nawyków żywieniowych i ruchowych. Na wygląd pośladków ma również wpływ kondycja skóry. Otóż wiotka i obwisła skóra obniża ich atrakcyjność w oczach płci przeciwnej. Kolejną przyczyną utraty jędrności pośladków są wahania wagi , to znaczy tycie lub nagła utrata kilogramów na skutek choroby lub odchudzania.

Jak często występują wskazania do wykonania zabiegu powiększania pośladków?

Małe, a także obwisłe pośladki zdarzają się częściej u osób starszych. Niezależnie od wieku problem ten pojawia się po znaczącej utracie masy ciała, a więc dotyczy wszystkich osób odchudzających się i po przebytej chorobie.

Jak wyglądają małe pośladki?

Ich objętość i kształt mają duże znaczenie dla przedstawicieli obu płci, a szczególnie dla kobiet. Niestety wraz z wiekiem pośladki tracą jędrność i elastyczność. U kobiet dodatkowo pojawia się cellulit. Małe pośladki są płaskie, ale także często obwisłe. W takiej sytuacji kobietom przeszkadza męska budowa ciała i brak atrakcyjnych krągłości. 

W jakich rodzajach problemu małych pośladków stosujemy zabieg powiększania pośladków?

Powiększanie pośladków wykonuje się, gdy ta część ciała jest mała, spłaszczona i stanowi źródło kompleksów pacjenta (najczęściej pacjentki). Innym wskazaniem do zabiegu jest utrata jędrności skóry, która powoduje opadanie pośladków. 

Przyczyny powstawania problemu małych pośladków:

Powiększanie pośladków to zabieg rozwiązujący problem małych i obwisłych pośladków, którego powstawanie  jest warunkowane przez różne czynniki ryzyka:

  • typ sylwetki – uwarunkowania genetyczne;
  • proces starzenia;
  • grawitacja;
  • brak aktywności fizycznej i siedzący tryb życia;
  • utrata dużej liczby kilogramów w krótkim czasie na skutek odchudzania się lub choroby;
  • niewłaściwa pielęgnacja skóry. 

Zapobieganie problemowi małych pośladków – jak opóźnić konieczność zabiegu powiększania pośladków?

Wielkość pośladków jest cechą determinowaną genetycznie, więc nie mamy na nią wpływu. Tymczasem jędrność pośladków zależy w dużej mierze od diety i rodzaju wykonywanych ćwiczeń. Żeby zaokrąglić i podnieść tę część ciała, można stosować odpowiednio dobrane ćwiczenia. Jednak często nawet ciężkie i wyczerpujące treningi nie przynoszą oczekiwanych efektów, powodując rosnącą frustrację. 

W jaki sposób można usunąć problem małych pośladków?

Powiększanie pośladków wykonuje się za pomocą przeszczepu tłuszczu. Lipotransfer w ginekologii to naturalna metoda z zakresu medycyny estetycznej wykorzystywana do podnoszenia i ujędrniania małych i obwisłych pośladków. Materiałem wykorzystywanym podczas zabiegu jest własna tkanka tłuszczowa pacjenta, którą pobiera się za pomocą kaniuli, najczęściej z okolic ud, brzucha lub bioder. Pobrany tłuszcz zostaje przygotowany do przeszczepu poprzez wyodrębnienie wartościowych komórek tłuszczowych. Kolejnym etapem jest wprowadzenie tkanki tłuszczowej pod skórę na pośladkach i nadanie im pożądanego kształtu. Rezultaty widoczne są od razu. 

Ryzyko nawrotu problemu małych pośladków po zabiegu powiększania pośladków:

Po zabiegu powiększania pośladków kształt pośladków nie zmienia się, o ile pacjent nie przybiera dużo na wadze lub znacząco nie chudnie. 

Polecane zabiegi powiększania pośladków:

powiekszanie-posladkow

Opinie

star star star star star

Dziewczyny! Nie idźcie, a biegnijcie na powiększanie ust do Doktor Szymańskiej. Efekt bardzo naturalny, coś czego od dawna potrzebowałam.

opinie Google
star star star star star

Polecam Klinikę. Miałam wypełniane bruzdy nosowo-wargowe i zmarszczki marionetki. Jestem zachwycona! Wszystko przebiegało w miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie. Pani doktor krok po kroku mówiła co będzie robiła, a po jasno przekazała zalecenia pozabiegowe. Świetna współpraca pomiędzy lekarzem, a asystentką. Obie zadbały o komfort i spokój – dość mocno się bałam. Twarz wygląda lepiej niż się spodziewałam. Za moim przykładem do kliniki poszła moja koleżanka z pracy na modelowanie policzków. Po zabiegu wygląda dużo lepiej, młodziej i promiennie. Sama też zdecyduje się na ten sam zabieg. Każdemu polecam doktor Szymańską! 

opinie Google
star star star star star

Najlepsza klinika w mieście, Panie doktor przemiłe z doświadczeniem, pełen profesjonalizm, sama klinika bardzo wysoki standard. Miałam usuwane znamiona na twarzy, szybko i bezboleśnie, a efekt świetny. Obsługa na recepcji przemiła i pyszna kawa 🙂 Polecam 🙂

opinie Google
star star star star star

Doktor Agnieszka Borysiewicz jest lekarzem o bardzo wysokich kwalifikacjach i empatii, która zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Mimo, że jestem trudnym pacjentem (chciałem po prostu przyjść dostać kwalifikację i przy kolejnej wizycie wykonać zabieg, więc nie chciałem rozmawiać o szczegółach), nalegała, aby bliżej przyjrzeć się mojemu problemowi. Przedstawiła mi szczegółowy plan działania i była wobec mnie bardzo cierpliwa. Zrobiłem liposukcję strzykawkową. Sam zabieg został wykonany bardzo sprawnie. O tej klinice mogę powiedzieć same dobre rzeczy i na pewno będę do niej wracać.

opinie Google
star star star star star

Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej w Białymstoku!!!
Miła atmosfera, dbałość o każdy detal. Czułem się zaopiekowany, bezpieczny i dobrze poinformowany. Plan zabiegowy opracowany po wnikliwej konsultacji – bezbłędny. Dr Szymańska – wspaniała. Efekty po zabiegach biostymulatorami i kwasem hialuronowym u mnie zauważalne, ale naturalne. Uwielbiam tu wracać. Klinika zdecydowanie wyróżnia się na mapie Białegostoku. Świetny wystrój, lokalizacja, a także kawka. Bardzo serdecznie polecam A&A!!! 😀

 

opinie Google
star star star star star

Wspaniała klinika! Zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie, Pani Doktor Szymańska przemiła! Na pewno jeszcze tam wrócę.

opinie Google
star star star star star

Wszystkim potencjalnym pacjentom Kliniki mówię – TAK!
Pani doktor Borysiewicz zajęła się moimi bliznami – wykonywała mi zabiegi laseroterapii. Jeżeli macie jakiekolwiek obawy, pytania to pani doktor swoim profesjonalizmem i wiedzą odpowie precyzyjnie na każde. Jej cierpliwość i dobra energia sprawia, że chce się tam wracać. Efekty zauważyłem po pierwszym zabiegu.
CZYSTOŚĆ MIEJSCA 10/10
WYSTRÓJ KLINIKI 10/10
PODEJŚCIE DO PACJENTA 10/10
Pozdrawiam cały zespół.

opinie Google
star star star star star

Jestem pod wielkim wrażeniem, mam już tyle lat – 65 i odważnie oddaje się w ręce Pani Dr Szymańskiej i Pani Dr Borysiewicz. Bardzo profesjonalny zespół, czysto, sterylnie, pięknie. Szeroki wachlarz usług: od usuwania włókniaków, czy brodawek, po przeszczep tłuszczu. Z chęcią tam wracam. Kawa i rozmowa z paniami w recepcji – najlepsza w Białymstoku . Bardzo dziękuje za wspaniałe podejście i opiekę!

opinie Google