A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Terapia odmładzająca i przebudowująca skórę

Terapia odmładzająca i przebudowująca skórę (PRP–like Therapy MD estetic) z efektem plasma-lift to prawdziwy przełom, a jednocześnie początek rozwoju kosmetologii regeneracyjnej. Stanowi bezinwazyjną alternatywę dla zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Jest efektem zaawansowanych badań i prac wielu ekspertów oraz producenta naturalnych dermokosmetyków do codziennej pielęgnacji i profesjonalnego użytku, firmy Arkana. Wykorzystuje działanie peptydów W3 Peptide i GHK-Cu, które naśladują naturalne czynniki wzrostowe wydzielane przez komórki – takie same jak po podaniu osocza bogatopłytkowego. Bioaktywne aminokwasy W3 Peptide regenerują i przyśpieszają gojenie się ran, hamują procesy starzenia oraz zapobiegają zaburzeniom pigmentacyjnym. Znajdujący się w ludzkim osoczu peptyd GHK-Cu stymuluje procesy naprawcze tkanek organizmu człowieka, uczestniczy w procesie syntezy kolagenu i elastyny, a także chroni DNA komórek przed szkodliwym wpływem promieni UV i wolnych rodników. Ponadto wykazuje zdolność do pobudzania komórek macierzystych, umożliwiając im tym samym efektywny podział. Terapia PRP–like Therapy MD estetic jest przeznaczona dla osób, których skóra wymaga szybkiej regeneracji, wykazuje objawy starzenia się o różnym stopniu nasilenia lub cechuje ją utrata gęstości. Może być traktowana jako profilaktyka przeciwstarzeniowa.

Zalety zabiegu

Inspirowana medycyną regeneracyjną terapia PRP–like Therapy MD estetic pozwala uzyskać efekty podobne do tych osiąganych przy zabiegach z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Jest uznawana za terapię uderzeniową służącą do kompleksowego odmładzania skóry dojrzałej wymagającej regeneracji, zmęczonej i pozbawionej blasku. Wygładza zmarszczki, remodeluje skórę, przywracając jej gęstość i jędrność, a także hamuje i odwraca procesy starzenia. Reaktywuje komórki macierzyste skóry, pobudza wzrost kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego oraz wyrównuje koloryt cery, dzięki czemu jest rozświetlona i rozjaśniona. Wzmacnia również rezultaty innych profesjonalnych zabiegów dermoestetycznych. PRP like Therapy MD estetic przyspiesza regenerację i odnowę tkanki po wszelkich inwazyjnych zabiegach, takich jak peelingi, laseroterapia czy mikronakłuwanie. W celu podtrzymania efektów należy korzystać z zestawu kosmetyków przeznaczonych do domowej pielęgnacji.

Opis zabiegu

Pierwszym krokiem jest wykonanie demakijażu i tonizacji skóry za pomocą toniku dla skóry dojrzałej Biomimetic Lift Up Toner z biomimetycznym peptydem ProgelineTM o działaniu odmładzającym i liftingującym. Następnie zabezpiecza się oczy, brwi i usta, po czym nakłada grubą warstwę maski dotleniającej Oxygen Infusion Mask i pozostawia ją na twarzy przez 15 minut. Pozostałość maski usuwa się, ponownie tonizuje skórę i aplikuje PRP Serum z efektem PRP plasma-lift, wykonując sonoferezę lub mezoterapię bezigłową. W dalszej części zabiegu nakłada się na twarz maskę w płacie PRP Mask, która ze względu na swoją formułę i strukturę imituje ludzką skórę – doskonale do niej przylega, dzięki czemu substancje aktywne w niej zawarte wnikają głębiej. Zabieg kończy się nałożeniem na okolice oczu remodelującego eliksiru PRP Elixir z efektem plasma-lift, z zawartością wysokiej dawki peptydów W3 Peptide oraz GHK-Cu. W pozostałe partie twarzy i szyi wmasowuje się remodelujący krem odmładzający PRP Rejuvenator.

Częstotliwość zabiegów

W celu uzyskania ostatecznych rezultatów wskazane jest wykonanie serii 4–8 zabiegów. Przerwy pomiędzy nimi powinny wynosić 14–28 dni.

Przeciwwskazania

Istnieje szereg przeciwwskazań uniemożliwiających wykonanie zabiegu, do których zaliczają się przede wszystkim alergie, bakteryjne, wirusowe i grzybicze infekcje skóry, stany zapalne, opryszczka, przeziębienie i grypa. Przyjmowanie leków zaburzających prawidłowe gojenie się skóry (retinoidy, tetracykliny, sterydy itp.) wyklucza przeprowadzenie terapii. Nie zaleca się jej również u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Terapia odmładzająca i przebudowująca skórę w Klinice A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku przeprowadzana jest przez doświadczonych kosmetologów.

Umów się na zabieg

Cennik zabiegów

Poniższy cennik ma charakter poglądowy. Ostateczną cenę ustala kosmetolog.

Drenaż limfatyczny

30 min

30 minut - pakiet 10 zabiegów

Infuzja tlenowa

Twarz

Twarz - pakiet 3 zabiegów

Twarz, szyja i dekolt

Twarz, szyja i dekolt - pakiet 3 zabiegów

Masaż endermiczny 3 w 1

30 min

30 min - pakiet 10 zabiegów

Mezoterapia mikroigłowa

Twarz

Twarz - pakiet 3 zabiegów

Twarz, szyja i dekolt

Twarz, szyja i dekolt - pakiet 3 zabiegów

Mikrodermabrazja diamentowa

Twarz

Twarz, szyja i dekolt

Oczyszczanie manualne na zimno

Oksybrazja - peeling wodno-tlenowy

Twarz

Twarz - pakiet 3 zabiegów

Twarz, szyja i dekolt

Twarz, szyja i dekolt - pakiet 3 zabiegów

Podstawowy zabieg pielęgnacyjny

Twarz

Twarz - pakiet 3 zabiegów

Twarz, szyja i dekolt

Twarz, szyja i dekolt - pakiet 3 zabiegów

Rytuały na twarz

Zabieg obkurczający naczynia - contra-redness

Zabieg obkurczający naczynia - contra-redness - pakiet 3 zabiegów

Zabieg przeciwłojotokowy - contra-sebum

Zabieg przeciwłojotokowy - contra-sebum - pakiet 3 zabiegów

Zabieg odżywczy dla skóry suchej - contra-dry

Zabieg odżywczy dla skóry suchej - contra-dry - pakiet 3 zabiegów

Zabieg silnie liftingujący 40+ - infusion super lift

Zabieg silnie liftingujący 40+ - infusion super lift - pakiet 3 zabiegów

Zabiegi bankietowe

SOS wokół oczu

SOS wokół oczu - pakiet 3 zabiegów

Zabieg bankietowy - Aktywna witamina C

Zabieg bankietowy - Aktywna witamina C - pakiet 3 zabiegów

Ekspresowa metamorfoza

Ekspresowa metamorfoza - pakiet 3 zabiegów

Ekspresowa rewitalizacja

Ekspresowa rewitalizacja - pakiet 3 zabiegów

Ekspresowa rewitalizacja dla mężczyzn

Ekspresowa rewitalizacja dla mężczyzn - pakiet 3 zabiegów

Zabiegi fotoprotekcyjne

Skóra wrażliwa i/lub naczyniowa

Skóra wrażliwa i/lub naczyniowa - pakiet 6 zabiegów

Skóra sucha i odwodniona

Skóra sucha i odwodniona - pakiet 6 zabiegów

Skóra dojrzała

Skóra dojrzała - pakiet 6 zabiegów

Finansowanie

 

mediraty logo

 

?

  Skontaktuj się z nami   

ul. A. Mickiewicza 7 lok. 10

tel. 694 735 555

?
Korzystaj z usług A&A z MediRaty