A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Likwidacja zmarszczek mimicznych

Najnowsza terapia Bo2Look Therapy MD estetic firmy Arkana, producenta naturalnych dermokosmetyków do codziennej pielęgnacji i profesjonalnego użytku, skutecznie likwiduje zmarszczki mimiczne (ekspresyjne), które są pierwszym naocznym dowodem upływającego czasu, a często również źródłem kompleksów. Pojawiają się już między 25. a 30. rokiem życia. Odzwierciedlają naturalną spontaniczną mimikę twarzy, a ich występowanie zależy bardziej od genetyki, stanu zdrowia, usposobienia i nawyków niż rzeczywistego wieku. Powstają w wyniku skurczu mięśni twarzy spowodowanych śmiechem, nawykowym mrużeniem oczu, marszczeniem czoła w celu wyrażenia zdziwienia, złości lub niezadowolenia. Z obliczeń naukowców wynika, że mięśnie twarzy kurczą się około 15 000 razy każdego dnia, w wyniku czego tworzą się na skórze linie i załamania. Zmarszczki mimiczne w miarę upływu czasu nie znikają (nawet po rozluźnieniu mięśni), ale ulegają pogłębieniu.

Zalety zabiegu

Likwidacja zmarszczek mimicznych Bo2Look Therapy MD estetic to nowatorska terapia dermoestetyczna z opatentowanym neuropeptydem XEPTM-018 z jadu ślimaka morskiego, która jest dodatkowo wzmocniona kwasem hialuronowym. Badania kliniczne potwierdzają skuteczność działania nowo odkrytego peptydu. Dzięki wyjątkowej budowie XEPTM-018 penetruje w głąb skóry znacznie lepiej niż inne znane substancje o działaniu zbliżonym do toksyny botulinowej. Terapia wygładza skórę i redukuje zmarszczki mimiczne (zwłaszcza w okolicy oczu i czoła), relaksując mięśnie twarzy odpowiedzialne za ich powstawanie. Gwarantuje uzyskanie efektu „botox like” i zapewnia naturalny wygląd. Stanowi alternatywę dla osób, które nie chcą stosować botoksu. Wzmacnia również efekty zabiegów z wykorzystaniem botuliny. Pierwsze efekty terapii Bo2Look Therapy MD estetic są widoczne zaledwie po 2 godzinach od aplikacji. W celu wzmocnienia rezultatów terapii warto stosować do pielęgnacji domowej specjalne kosmetyki firmy Arkana – eliksir dermoestetyczny z neuropeptydem XEP™-018 o stężeniu 5% Bo2Look Elixir i krem relaksujący zmarszczki Bo2Look Wrinkle Relaxer.

Opis zabiegu

Przed zabiegiem przeprowadza się dokładny demakijaż i tonizuje skórę biomimetycznym tonikiem liftingującym Biomimetic Lift Up Toner. Następnie wykonuje się peeling, kawitację lub mikrodermabrazję i aplikuje manualnie serum na zmarszczki mimiczne znajdujące się na górnych partiach twarzy (czoło i okolice oczu). Na dolne partie twarzy nakłada się wybrane serum firmy Arkana i ewentualnie stosuje V-Shape Mask – specjalną maskę modelującą i poprawiającą owal w strefie „V”, która zawiera cenne ekstrakty z ryżu, granatu, różeńca górskiego oraz kwas hialuronowy. Usuwa się ją po upływie 20 minut, a pozostałości lekko wmasowuje w skórę. Na zakończenie zabiegu aplikuje się krem relaksujący zmarszczki z opatentowanym neuropeptydem XEP™-018.

Częstotliwość zabiegów

Optymalne efekty zapewni seria 4–8 zabiegów wykonywanych raz na 2 tygodnie.

Przeciwwskazania

Alergia na którykolwiek ze składników stosowanych preparatów, stany zapalne i nowotwory skóry wykluczają wykonanie zabiegu. Podobnie jest w przypadku występowania ran, otarć, skaleczeń i pęknięć na powierzchni skóry. Z terapii muszą zrezygnować osoby cierpiące z powodu chorób zakaźnych o podłożu bakteryjnym, wirusowym, grzybiczym lub pasożytniczym.

Terapia mająca na celu likwidację zmarszczek mimicznych w Klinice A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia w Białymstoku przeprowadzana jest przez doświadczonych kosmetologów.

Umów się na zabieg

Cennik zabiegów

Poniższy cennik ma charakter poglądowy. Ostateczną cenę ustala kosmetolog.

Infuzja tlenowa

Twarz

Twarz - pakiet 5 zabiegów

Twarz, szyja i dekolt

Twarz, szyja i dekolt - pakiet 5 zabiegów

Mezoterapia mikroigłowa

Twarz

Twarz - pakiet 5 zabiegów

Twarz, szyja i dekolt

Twarz, szyja i dekolt - pakiet 5 zabiegów

Mikrodermabrazja diamentowa

Twarz

Twarz, szyja i dekolt

Oczyszczanie manualne na zimno

Oksybrazja - peeling wodno-tlenowy

Twarz

Twarz - pakiet 5 zabiegów

Twarz, szyja i dekolt

Twarz, szyja i dekolt - pakiet 5 zabiegów

Podstawowy zabieg pielęgnacyjny

Twarz

Twarz - pakiet 5 zabiegów

Twarz, szyja i dekolt

Twarz, szyja i dekolt - pakiet 5 zabiegów

Rytuały na twarz

Zabieg obkurczający naczynia - contra-redness

Zabieg obkurczający naczynia - contra-redness - pakiet 5 zabiegów

Zabieg przeciwłojotokowy - contra-sebum

Zabieg przeciwłojotokowy - contra-sebum - pakiet 5 zabiegów

Zabieg odżywczy dla skóry suchej - contra-dry

Zabieg odżywczy dla skóry suchej - contra-dry - pakiet 5 zabiegów

Zabieg silnie liftingujący 40+ - infusion super lift

Zabieg silnie liftingujący 40+ - infusion super lift - pakiet 5 zabiegów

Zabiegi bankietowe

SOS wokół oczu

SOS wokół oczu - pakiet 5 zabiegów

Aktywna witamina C

Aktywna witamina C - pakiet 5 zabiegów

Ekspresowa metamorfoza

Ekspresowa metamorfoza - pakiet 5 zabiegów

Ekspresowa rewitalizacja

Ekspresowa rewitalizacja - pakiet 5 zabiegów

Ekspresowa rewitalizacja dla mężczyzn

Ekspresowa rewitalizacja dla mężczyzn - pakiet 5 zabiegów

Zabiegi fotoprotekcyjne

Skóra wrażliwa i/lub naczyniowa

Skóra wrażliwa i/lub naczyniowa - pakiet 6 zabiegów

Skóra sucha i odwodniona

Skóra sucha i odwodniona - pakiet 6 zabiegów

Skóra dojrzała

Skóra dojrzała - pakiet 6 zabiegów

Finansowanie

 

mediraty logo

 

?

  Skontaktuj się z nami   

ul. A. Mickiewicza 7 lok. 10

tel. 694 735 555

?
Korzystaj z usług A&A z MediRaty